OnePlus Mithril

OnePlus, satın almak isteyeceğiniz bazı Mithril sürümü kulaklıkları piyasaya sürdü

Kablosuz kulaklık denilince akla ilk Apple’ın AirPods’ları gelse de ısırılan elmanın sahibi olan firma kaliteli kulaklık üreten tek firma değil. Bu sırada Samsung, Xiaomi, realme ve hatta OnePlus gibi başka markalarımız var..

Ve OnePlus Buds Pro hakkında konuşmak istiyoruz. Çinli firmanın kulaklıkları bugün alabileceğimiz en iyi seçeneklerden biri. Çok güzeller, çok kaliteliler ve kulağa harika geliyorlar. Ve bu yetmezmiş gibi OnePlus bu kulaklıklara gelecek olan ve açıkçası güzel olan yeni bir renk sundu.

OnePlus, “Mithril” renkli kablosuz kulaklıkları piyasaya sürdü

OnePlus Mithril

OnePlus, yeni Mithril renkli kulaklıkları piyasaya sürdü.

Gizmochina’da okuyabildiğimiz gibi, OnePlus Buds Pro başlangıçta siyah ve beyaz olmak üzere iki renkte piyasaya sürüldü. Şimdi Mithril adında yeni bir renkle geliyorlar. ve temelde tüm yaşamın metalik gri rengidir. Şimdi, oldukça tuhaf bir renk olan OnePlus, bu Mithril sürümünün parmak izi önleyici olduğunu garanti ediyor.

Ve yeni rengin ötesinde, bu kulaklıklarda herhangi bir ek değişiklik yok. Aşırı modda 40 dB’ye ve normal modda 15 dB’ye kadar sesleri bastırabilen iki seviyeli iptal ile 11 milimetre dinamik sürücüler ve aktif gürültü iptali. Yani OnePlus Buds Pro, ileri teknoloji kablosuz kulaklıklar segmentinde hala mükemmel bir seçenektir..

Fiyata gelince, yeni OnePlus Buds Pro Mithril renginin başlangıç ​​fiyatı 110 dolar veya 95 euro olacak, ancak bir süre sonra resmi fiyatı 125 dolar veya 110 euro olacak veya aynısı olacak, siyah beyaz olanlarla aynı fiyat.

Ve eğer Mithril renginin ne olduğunu merak ediyorsanız… Yüzüklerin Efendisi sevenler neden bahsettiğimizi kesinlikle anlayacaktır. Şimdiye kadar yaratılmış metallerin en sertidir ve gümüş görünümünde olmasına rağmen, asla paslanma veya kararma.

bir artı

En iyi OnePlus telefonlarıEn iyi kameraya sahip OnePlusOnePlus,OnePlus’ta Android 11

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • Samsung Galaxy S21 FE, analiz: zamanında varmanın önemi
  • Google Pixel 6 Pro, analiz: hak ettiğimiz Pixel
  • Xiaomi Mi Watch, analiz: 2022’de satın almaya değer mi?
  • Google Nest Cam iç mekan, analiz: evinizin güvenliği için harika bir müttefik
  • Xiaomi Redmi Watch 2 Lite incelemesi: Redmi’nin en ucuz akıllı saati buna değer mi?
  • OnePlus Buds Z2, analiz: 100 Euro’dan daha düşük bir fiyata aktif gürültü engelleme özelliğine sahip iyi kulaklıklar
  • HAMMER Blade 5G incelemesi: buna değer mi? Görüş, özellikler ve daha fazlası
  • Sony Xperia 5 III, analiz: kompakt akıllı telefonların kralı tüm izleyiciler için uygun değil

OnePlus, satın almak isteyeceğiniz bir Mithril sürümü kulaklığı piyasaya sürdü girişi, ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Leave a Reply