OnePlus kurucusu Essential’ı satın almanın gerçek nedenini ortaya koyuyor

Kısa süre önce, Essential akıllı telefon markasının artık OnePlus kurucu ortağı Carl Pei’nin yeni şirketine ait olduğunu size bildirmiştik, Hiçbir şey denilen. Eh, şimdi satın alma nedenini öğrendik, ki bu başka bir şey değildi. Essential patentleri alın.

Hiçbir şey Essential patentlerini kendi akıllı telefonunu piyasaya sürmek için kullanamaz

Essential by Nothing’i satın almanın gerçek nedeni budur.

OnePlus’ın kurucu ortağı ve Nothing’in sahibi GSMArena Carl Pei tarafından onaylandığı gibi yeni şirketinin, patentlerini devralmak için Essential’ı satın aldığını doğruladı.

Öncelikle duruma geçelim, Essential 2017 yılında Andy Rubin tarafından kurulan bir markaAndroid’in babalarından biri olan ve sadece 3 yıl sonra kapılarını kapatan , Şubat 2020’de piyasaya tek bir terminal getirerek, Temel Telefon.

Carl Pei, Essential markalarının Nothing tarafından satın alınmasının, patentlerini almak için yapılmadığını doğruladı. bu patentlere vermeyi planladıkları kullanımı ortaya çıkarmak istememiştir.

Bu aydan daha erken, İlk ürününü yaz aylarında piyasaya sürmeyi planladığına dair hiçbir şey açıklanmadı, özellikle kablosuz kulaklıklar. Ayrıca kurucusu istediğini dile getirdi. birbiriyle bağlantılı ve sorunsuz bir şekilde çalışan cihazlardan oluşan bir ekosistem oluşturun.

Daha fazla bilgi: OnePlus’ın kurucu ortağının yeni markası “Nothing” artık resmiyet kazandı

Tablodaki tüm bu bilgilerle, çok uzun olmayan bir süre içinde katılabileceğimizi düşünmek mantıksız görünmüyor. Nothing markasının ilk akıllı telefonunun piyasaya sürülmesiancak bu yeni şirketin hazır olup olmadığını görmek için beklememiz gerekecek. akıllı telefonlar kadar talepkar bir pazarda rekabet edebilir.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

OnePlus kurucusunun girişi, Essential’ı satın almanın gerçek sebebinin ilk olarak Andro4all’da yayınlandığını ortaya koyuyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…