OnePlus akıllı saatin tasarımı ortaya çıktı: Bu, tescilli patente göre saat olacak

Sızıntıların öngördüğü gibi, yeni bir akıllı saat birçok kullanıcının bileğine doğru yola çıktı: Medyada dolaşan haberlerle aylar sonra, her şey şunu gösteriyor. OnePlus’ın ilk SmartWatch’i bir sonraki akıllı telefonla birlikte resmi olacakkesinlikle OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro. Ve marka, Alman Patent ve Ticari Marka Ofisi’ne (DPMA) kaydettirdiği için cihazın son görünümünü zaten biliyoruz.

Ne zamandır gelecekteki bir OnePlus akıllı saatini bekliyorduk? Akıllı saat, marka nihayet 2020’nin sonunda onaylayana kadar aylardır tekme atıyordu. OnePlus, söz konusu akıllı saatin 2021’in başlarında geleceğinden emin oldu, bu yüzden ışığı görmek üzereyiz. Almanya’daki tescilli tasarımlar, yakında piyasaya sürüleceğini doğruluyor.

OnePlus akıllı saat: iki farklı modelde yuvarlak yüz ve kayış

Oneplus Akıllı Saat

Gelecekteki saatten, Wear OS’nin markanın bir katmanıyla olası kullanımından daha fazlası gibi çeşitli filtrelenmiş ayrıntıları biliyoruz. OnePlus Watch’ın olası adı, yuvarlak bir küreye sahip olacak ve çok daha fazla bilgi olmayacak. Saatin tescilli tasarımları ile dışarıdan nasıl görüneceği konusunda çok yakın bir fikre sahibiz.

OnePlus Band: OnePlus'ın ilk giyilebilir cihazı, sürekli SpO2 izleme özelliğine sahip ucuz bir aktivite bileziğidir.

OnePlus Watch (son adı henüz belirlenmedi) en az iki versiyona sahip olacak: biri spor kayışlı ve klipsli, diğeri ise ayarlanabilir kapamalı daha klasik. akıllı saati bilekten çıkarmak için katlama mekanizması.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/50/f3/f2/5f859e3c3bef074fc0/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/62/51/c2/5f85bc7e4bd22fcc3b/orijinal/mini-oneplus-8t.jpeg»}

Tasarımlara göre, akıllı saat yuvarlak ekranda bahse girerdi, Sağ tarafta iki fiziksel düğme olurdu, kalp atış hızını ve muhtemelen kandaki oksijen doygunluğunu tespit etmek için sensörleri içeride görüntüler. Umarım OnePlus Watch, tıpkı OnePlus Band’in yaptığı gibi, aktiviteyi, farklı egzersiz türlerini ve ayrıca uykuyu otomatik olarak kaydeder. Tüm veriler, şu anda yalnızca etkinlik bileziği (Hindistan’da) sahiplerine sunulan bir uygulama olan OnePlus Health uygulamasına aktarılabilir.

Oneplus Akıllı Saat OnePlus Watch ‘sportif’

İki tasarım, 18 Ocak 2021’de Alman Patent ve Ticari Marka Ofisi’ne tescil edildi ve üç gün sonra onaylandı. marka olması ümidiyle OnePlus 9’un sunumu sırasında akıllı saati ortaya çıkarınönümüzdeki Mart ayında mutlaka göreceğimiz bir olay.

Daha fazla bilgi | Alman Patent ve Marka OfisiVia | GizmoÇin

– Haberler OnePlus akıllı saatin tasarımı ortaya çıktı: Bu, tescilli patente göre saat olacak aslen yayınlandı Android Ivan Linares tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…