OnePlus 9 neredeyse tamamen AIDA64’te filtrelenmiştir: yedek güç ve muhafazakar bir panel

OnePlus 9 ve 9 Pro hakkında oldukça ilginç noktalar sızdırılıyor. Kasım ayından bu yana, görüntüleri sızdırılan Pro varyantında aylar sonra pratikte doğrulanan OnePlus 9’un sözde tasarımı hakkında bilgi sahibi olduk. Benzer şekilde Pro modelinin kamera sistemiyle ilgili bilgiler de sızdırıldı, Hasselblad tarafından imzalandı.

Şubat ayının bitmesine birkaç hafta kala OnePlus 9 özellikleri şimdi sızdırılıyor, Android cihazların donanımını detaylandıran popüler uygulama AIDA64’te görülen üst düzey bir terminal. Bu modelin özellikleri arasında öne çıkıyor Qualcomm’un en iyi işlemcisi, geniş dahili bellek yapılandırmaları ve çözünürlükte oldukça muhafazakar bir ekran.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/67/54/22/5e95e4bc3bef0728d4/default-progressive-adaptive.m3u8″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/3d/a1/a2/5e95c78a4bd22f682a/orijinal/miniatura-oneplus-8-pro-analisis.jpeg»}

OnePlus 9 için iyi güç dozu

bir artı 9

AIDA64 sızıntısına göre OnePlus 9, OnePlus her zaman Amerikan teknolojisinin en güçlü işlemcisini uyguladığı için öngörülebilir bir hareket olan Qualcomm Snapdragon 888’in elinden çıkacak. bu işlemciye 8 GB RAM’lik bir taban eşlik edecek ve 128 GB dahili bellek, daha iddialı konfigürasyonlar olduğunu dışlamaz.

AIDA64 sızıntıları, OnePlus 9: 120Hz’de Full HD ekran ve Snapdragon 888’den ne beklendiğini nokta nokta doğruluyor

Gruplandırılmış pikseller yeni piksellerdir: üreticilerin daha fazla ışık elde etme hilesi, fotoğrafların ruhu

Ekrana gelince, adaptif olup olmayacağı henüz bilinmemekle birlikte, 120Hz yenileme hızı ile Full HD+ çözünürlüklü 6.55 inç olacak. OnePlus, 2K’yı Pro modeli için ayıracakOnePlus 9 için daha muhafazakar bir çözünürlük koruyor.

Pilin özellikleri de ortaya çıktı, 65W hızlı şarjlı 4.500mAh, çok yüksek çözünürlüklü olmayan bir panel için iyi rakamlar. kamera hakkında AIDA önemli veri sağlamıyorbu yüzden henüz hiçbir şey çıkarılamaz. Beklenen, evet, 50 megapiksel sensör ve en az bir ultra geniş açı, ancak bu terminalin kamerası bilinmiyor.

üzerinden | MySmartPrice

– Haberler OnePlus 9 neredeyse tamamen AIDA64’te filtrelenmiştir: yedek güç ve muhafazakar bir panel aslen yayınlandı Android Ricardo Aguilar’ın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…