Öne çıkan Huawei tasarruf için Amazon’da teklifler

Günümüzün teknolojiyle ilgili pazarında, hareketlilik, sayıları giderek artan şirketler için çok önemli hale geldi. Bunların arasında, daha sonra bahsedeceğimiz birini buluyoruz, huawei.

Ve son yıllarda bazı teknoloji firmalarında olduğu gibi Huawei de yayılmaya ve kullanıcıların güvenini kazanmaya başladı. Bu şekilde bazı ana unsurlara karşı koymayı başarır. teknoloji firmaları Onlarca yıldır bizimle olan. Üstelik tüm bunların büyük bir kısmının yukarıda bahsedilen mobilite piyasası tarafından verildiğini söyleyebiliriz.

Hakkında konuşuruz teknoloji şirketleri her sektöre ait geniş bir ürün yelpazesini hizmetinize sunmaktadır. Ayrıca kalitelidirler ve birçok durumda rekabetçi fiyatların üzerindedirler. Tüm bunlara, yıl boyunca olduğu gibi, tüm bunlarla ilgili iyi teklifler bulabileceğimizi de eklemeliyiz.

Bu nedenle, aynı satırlarda size Huawei firmasının sunduğu ürünlerden bir seçki göstereceğiz. Bunları e-ticaret devinin kapsamlı web sitesinde dağıtılmış olarak bulacaksınız, Amazon. Bu şekilde, şu anda bazı ürünlerinde bulabileceğiniz en ilginç tekliflerden yararlanabileceksiniz. Bütün bunlar, bu alışveriş sitesi tarafından sunulan İnternet üzerinden yapılan alışverişlerin güvenliği ile.

Bu noktada dikkate almamız gereken tek şey, bu teklifler bahsettiğimiz şeyler genellikle dakiktir. Bu, zaman veya stokta sınırlı oldukları için herhangi bir zamanda ortadan kalkabilecekleri anlamına gelir. Bu nedenle, ilginç bir şey görürseniz, mümkün olan en kısa sürede ondan yararlanmak en iyisidir.

Huawei ürünleri şimdi Amazon’da satışta

Huawei MateBook X Pro

Bahsettiğimiz tekliflere başlarsak Huawei MateBook X Pro’yu buluruz. dizüstü bilgisayar Intel Core i7-10510U işlemciyi monte eden 13,9 inç QHD dokunmatik ekrana sahip. Ayrıca 16 gigabayt RAM ve bir terabayt SSD’ye sahiptir. Grafik bölümü, 2 gigabayt belleğe sahip bir Nvidia GeForce MX250 ile kaplıdır. Windows 10 Home önceden yüklenmiş ve 550 Euro’luk bir indirim var.

Huawei P30

Güçlü bir cep telefonu olan Huawei P30 ile devam ediyoruz. akıllı telefon 6.1 inç ekrana ve Kirin 980 işlemciye sahip.Toplam 6 gigabayt RAM monte ediyor ve 128 gigabayt dahili depolama alanına sahip. Buna karşılık, 40 megapiksel kamerası var ve hepsi 50 avrodan fazla indirimle.

Huawei FreeBuds Pro

Öte yandan, şimdi %22 indirimle Huawei FreeBuds Pro’muz var.Onlar kulaklık. tamamen kablosuz bağlantı ile Bluetooth ve akıllı gürültü iptali ile. 3 mikrofonları, hızlı kablosuz şarjları var ve gümüş renginde gelirlerdi.

Huawei MediaPad T3 10

Huawei Mediapad T3 10 ile devam ediyoruz. Tablet 9,6 inç HD IPS ekran, WiFi bağlantısı ve Qualcomm Snapdragon 425 işlemci ile 2 gigabayt kapasiteye sahiptir. hafıza RAM, 16 gigabayt daha depolama alanı ve %25 indirim.

Huawei Saat GT 2e Aktif

Ve bu ürün seçimini Huawei Watch GT 2e Active ile sonlandıracağız. Bu akıllı saat AMOLED ekran 1,39 inç ve bu bir özerklik iki haftaya kadar. Kendi GPS’i ve 46mm kasası var.

Listelenen makaleler, ADSLZone’a her satın alma için küçük bir komisyon bildiren bir bağlı kuruluş bağlantısı içerir. Burada görünen ürünler editörler tarafından indirimli olarak seçilmiştir ve burada bulunmalarının markalarla herhangi bir anlaşma ile ilgisi yoktur.

Öne çıkan Huawei’nin Amazon’da tasarruf etmek için sunduğu gönderi, ilk olarak ADSLZone’da göründü.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…