Onaylandı: Markanın en çarpıcı ve çılgın serisi Xiaomi Mi MIX geri döndü ve yakında göreceğiz

Onaylandı: Markanın en çarpıcı ve çılgın serisi Xiaomi Mi MIX geri döndü ve yakında göreceğiz

“İmkansız” Xiaomi Mi MIX Alpha bize sunulduğundan, markanın gelenekselden (modele bağlı olarak daha fazla veya daha az ölçüde) bir kaçış olarak sahip olduğu bu serinin suları çok sakin kaldı. Ama şimdi Xiaomi, Mi MIX’in geri döndüğünü onayladıöyle görünüyor ki yeni bir model hemen köşede.

İlk Xiaomi Mi MIX, subjektif kamerasının yeri değiştirilerek (deliksiz) ve ekranın %83,6’lık ön tarafını Samsung Galaxy S7’de olduğu gibi en iyi durumda %72 civarında olan bir cep telefonu dünyasına geldi. Daha sonra format, Xiaomi Mi MIX 2 ve Xiaomi Mi MIX 2s ile korundu ve mobil ekranlı bir Xiaomi Mi MIX 3 ile sona erdi. Alpha bir konsept olarak kaldı ve şimdi bu tuhaf cep telefonlarında bizi neyin beklediğini bilmemiz gerekiyor.

Xiaomi katlanma zamanı?

Xiaomi Karışımı 3 01

Duyuru Weibo üzerinden yapıldı ve yakında şüpheleri açığa çıkaracağız çünkü onlar bunu web sitesinde sunacaklar. Mart 29. Xiaomi’den haber geleceğini zaten bildiğimiz gün, ancak ilk başta şu anda benzersiz olan Xiaomi Mi 11’e eşlik eden Mi hattına daha fazla odaklanmalarını bekliyorduk.

Xiaomi mobil karmaşasını anlamak: İspanya'daki kapsamlı (ve kaotik) Xiaomi kataloğunda biraz düzen

Nasıl bir yenilik bekliyoruz? Katlanır bir mobil. Hiçbir zaman pazarlama için üretilmeyen sonsuz ekranlı bir Alpha ve Xi MIX 3’ün kayan ekranının ardından, bu durumdan yararlanmanın ve (utangaç) katlama modasına katılmanın zamanı geldi, esas olarak Huawei ve Samsung’a katıldı. .

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/59/04/24/602e6e963bef0737af/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/3e/c5/82/602e72de4bd22fd04b/orijinal/xiaomi-mi-11-analisis-miniatura.jpeg»}

Genelde olanın aksine, bu sefer teyit görevi gören afiş bunu önceden yapmaz ve ipucu yok. Etkinlik tarihinin ve bir ekranın diğerinin içinde olmasının ötesinde, bazen gizli ipuçları vermek için oynadıkları hiçbir silüet veya işaret yoktur.

Xiaomi Mi Mix 29 Mart

Alpha gibi bir konsept mi, yoksa satılacak bir cep telefonu mu olacak şimdilik bilmiyoruz. Metinde “Mi MIX hakkında bir konuşma” olacağını ve “zorla geri döneceğini” biliyoruz, ancak öğrenmek için birkaç gün beklememiz gerekecek.

– Haberler Onaylandı: Markanın en çarpıcı ve çılgın serisi Xiaomi Mi MIX geri döndü ve yakında göreceğiz aslen yayınlandı Xataka Anna Marti tarafından

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…