Okuyucuların en iyi haberlerinden biri geri dönüyor: gReader Google Play’de tekrar güncellendi

Google Play Store’da bir arada bulunan tüm haber okuyucuları arasında gReader, en azından 2018’de mağazadan kaybolana kadar en çok bilinenlerden biriydi. Yıllar sonra güncellenmeden, uygulama, aynı besleme okuyucu hizmetini sunmak için yeniden canlanıyor. Şimdi Pro hizmeti aboneliği ile.

Google Reader’ın ölümü, hem bilgisayardan hem de mobilden bu besleme hizmeti üzerinden haberleri okuyan bizleri duygulandırdı. gReader gibi farklı uygulamalar Google uygulamasının bıraktığı bastonu almak istedi. Bu teklif etti Materyal Tasarımına dayalı bir arayüz ile temiz okuma deneyimi, gReader Google Play’den kaybolduğunda pişman olduğumuz bir başarı. Şimdi biraz rahatsızlıkla da olsa geri döndü.

Şimdi bir Pro aboneliği ile mükemmel haber okuyucu

yağlayıcı

gReader, Şubat 2021’in kapsamlı bir şekilde güncellenmesine başladı neredeyse dört yıl sonra yeni sürümlerin alınmaması. Özellikle gReader, 2017’nin 4.3.3 sürümünden 2021’in 5.01 sürümüne geçmiştir; 5.03 sürümünde bu makalenin yazıldığı tarihte olmak.

Android için 2020'nin en iyi uygulamaları: yeni, temel ve gizli mücevherler

Tasarımda aynı sadeliği koruduğu için okuyucunun görünümü önemli ölçüde değişmemiştir; işaret eden bir arayüz ile farklı haber kaynaklarını okumayı ve düzenlemeyi kolaylaştırın (biraz faz dışı olma pahasına). gReader dört farklı şekilde çalışabilir: Feedly hesabıyla ilişkili bir okuyucu olarak, The Old Reader hesabıyla, Inoreader olarak ve ayrıca yerel olarak depolanan beslemelerin okuyucusu olarak. Bu son özellik, gReader’ın manuel olarak eklenen RSS beslemelerini düzenlemesine olanak tanır.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/3c/5b/23/600eda894bd22fbb80/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/66/44/84/600edadb3bef07ad68/original/mini-9-trucos-android-rapido.jpeg»}

Beslemelerin otomatik senkronizasyonu, telefon ekranına uyarlanmış okuma, farklı RSS beslemelerinin organizasyonu, okuyucunun görünümünü özelleştirme seçeneği, çevrimdışı okuma için makalelerin otomatik olarak indirilmesimetin çevirisi, konuşma sentezini kullanarak sesli okuma… gReader hala Android’e yüklenebilecek en iyi besleme okuyucularından biridir.

yağlayıcı

Geri dönüşle birlikte uygulama, bir bedeli olsa da yeniden etkinleştirilir: beslemeler, ücretsiz sürümünde reklamları artırır. Ek olarak, gReader artık Pro sürümü için bir uygulama içi satın alma içerir; dezavantajı ile artık tek bir satın alma yok: artık yalnızca bir abonelikle, karşılığında genişletilmiş özellikler alarak reklamları kaldırabilirsiniz. Ayda 1,19 Euro ve yılda 7,49 Euro. Elbette gReader’dan yararlanmak şart değil.

gOkuyucu |  Feedly |  Haberler |  RSS

gOkuyucu | Feedly | Haberler | RSS

  • Geliştirici: öğle
  • Şu adresten indirin: Google Oyun
  • Fiyat: Özgür
  • Kategori: Haberler ve dergiler

– Haberler Okuyucuların en iyi haberlerinden biri geri dönüyor: gReader Google Play’de tekrar güncellendi aslen yayınlandı Android Ivan Linares tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…