Öğreticiler Santiago - Lampa otoyol geçiş ücreti çevrimiçi olarak nasıl ödenir Santiago - Lampa otoyolu ile bağlantılı değil…

Öğreticiler Santiago – Lampa otoyol geçiş ücreti çevrimiçi olarak nasıl ödenir Santiago – Lampa otoyolu ile bağlantılı değil…

Santiago – Lampa karayolunun diğer otoyollarla bağlantısı yoktur. Bunun için otoyol ödeme işlemi bu kısımda ayrıca yapılmalıdır.bu bilgilerle ilgileniyorsanız, burada Santiago Lampa otoyolunun ödemesini nasıl yapacağınızı öğreneceksiniz.

Santiago-Lampa otoyolunun geçiş ücreti nerede ödeniyor?

Geçiş ücretinizi ödemenin en uygun yolu, resmi web sitesine autoviasantiagolampa.cl Orada, web sitesi tarafından kabul edilen webpay ve servipag yollarından biri aracılığıyla otoyol geçiş ücretinizi kolayca ödemenizi sağlayacak bir portal bulacaksınız.

şili sokak geçiş ücreti

Santiago – Lampa Günlük Biletini nereden satın alabilirim?

Bu geçiş, yalnızca otoyol imtiyaz sahibinin web sitesinde satın alınabilir: autoviasantiagolampa.cl 1.783 $ clp maliyetle

Gün geçişi hangi yolları kapsıyor?

2 tür günlük geçiş vardır, ilki yukarıda bahsedilen Santiago-Lampa günlük geçişidir. sadece içerir bu otoyol.

Öte yandan, aşağıdaki otoyolları içeren PDUI günlük geçişi (6,800 $ clp maliyetinde) vardır:

 • Merkez Otoyol (Rota 5 ve General Velásquez)
 • AMB Yol Erişimi (Santiago Havaalanı)
 • Vepucio Norte Ekspres
 • Kuzey Kıyısı
 • Güney Vespucio ve San Cristóbal Tüneli

Unutulmamalıdır ki bu geçiş içermez Santiago – Lampa Otoyolu veya Radial Nor-Oriente ve bu otoyolları uygun bir geçiş olmadan kullanmak size para cezası verebilir.

Her iki durumda da günlük geçiş bir gün kullanım sağlar Kullanıcı tarafından kullanımı için kaydedilen 00:00’dan 23:59’a kadar bir programla dahil olan otoyolların sayısı.

TAG de la Lampa borcumu nasıl görebilirim?

Otoyol ağının günlük geçiş olmadan kullanılması durumunda ancak bir TAG’a güvenerek, gişelerin maliyetleri içinde birikecek, böylece daha sonra ödemeyi basit bir şekilde yapabilirsiniz.

Web üzerinden işlem

Popüler hale geldiğinden, tüm bu süreçler otomatik hale getiriliyor ve dijital hale getiriliyor, bu bir istisna olmayacak, gerçekleştirilmesi oldukça basit bir süreç olmalı, çünkü, güncellenmiş RUT’nizden başka bir şeye ihtiyacınız yok.

RUT’u elimizde bulundurarak, aşağıdaki gibi prosedürleri gerçekleştirebiliriz: borçlarımız olup olmadığını gözden geçirin veya doğrulayın veya bu otoyoldaki bekleyen hesaplar, aynı şekilde, ilgili adımları izleyerek ilgili ödemeleri yapın.

çevrimiçi ödemeler santiago lampa

 1. Borcunuzu ödemek için web platformuna girmelisiniz.
 2. Daha sonra çıkacak ekranda RUT’a girmelisiniz, kayıt olabilirsiniz veya olmayabilirsiniz ancak genellikle Santiago Lampa Bulvarı’nı kullanıyorsanız kayıt seçeneklerine uymalısınız.
 3. Ardından, olacak 2 seçenek görünecektir:
  • Ödemek için bekleyen belgeniz yok.
  • Ödeme sözleşmelerini seçin.
 4. İptal etmek istediğiniz borcu seçin, ihtiyaçlarınıza göre size en uygun ödeme yöntemini seçin.
 5. İlgili bilgileri doldurun ve hazır olacaksınız, borcunuz kapandı.

TAG cihazınız yok

Santiago Lampa otoyolu, Américo Vespucio bölgesini Lampa komününe bağlar. Sürekli olarak Santiago Lampa otoyolunu kullanıyorsanız Uber TAG cihazınızı etkinleştirmiş olmalısınız.

TAG cihazınızı etkinleştirmediyseniz endişelenmeyin, para cezasına çarptırılmamak için şunları yapabilirsiniz: alternatif olarak ödeme yapmak tabii ki, otoyolun kullanacağınız bölümüne bağlı olarak.

Bu durumda, Santiago Lampa otoyolunda seyahat etmek için, çeşitli trafik işaretlerine uygun olarak, TAG cihazına sahip olmadığınızı varsayarak, yukarıda belirtilenleri almalısınız. günlük geçiş Santiago Lampabu geçiş yalnızca 24 saat geçerlidir, ancak bu 24 saat içinde istediğiniz kadar geçiş yapmanızı sağlar.

Santiago Lampa otoyolu boyunca, günlük geçişinizin çok faydalı olacağı birkaç kapı var. Unutmayın, bu geçiş günlük kullanım içindir, 24 saatlik kullanımdan sonra yeni bir tane satın almanız gerekecektir..

otomobil tüneli geçişi

 • Lo Marcoleta Portiko – Km 11.5.
 • Buenaventura Kavşağı – Km 13.7.
 • La Montaña Kavşağı – Km 16.4.
 • Bağlantı Lo Pinto – Km 20.8.

Bu 4 noktada günlük geçişiniz gerekli olacak, bununla birlikte TAG cihazını etkinleştirmemiş olsanız bile transit yetkilileri tarafından para cezasına çarptırılmayacaksınız. Ve elbette, web’e girip bekleyen borcunuz olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

TAG olmadan Lampa otoyol geçiş ücreti nasıl ödenir

Planlarınız Lampa geçiş ücretine ulaşmayı içeriyorsa (bu geçiş ücreti, Santiago Lampa otoyolu bölümünün sonunu işaret ediyor), aklınızda bulundurun: Bunu yapmak için TAG cihazına sahip olmalısınız.

Eğer buna sahip değilseniz, her zaman parkurun hemen yanında bulunan kutuları kullanabilirsiniz. Ancak yan taraftaki ödeme gişelerine girmeden hızlı şeritten geçtiyseniz, transit geçiş kartı almanız gerekir.

Bu geçiş tek kullanımlık olacaktır, bu nedenle günde 3 kez geçerseniz 3 geçiş satın almanız gerekecektir. Bu geçiş, önceki geçiş gibi, 24 saatlik geçiş, www.santiagolampa.cl web sitesi aracılığıyla çevrimiçi olarak alınabilir.

Lampa geçiş ücreti ne kadar?

Tek bir kullanımın maliyeti aşağıdakilere bağlıdır: araç tipi Kullanılmış.

– İki dingilli arabalar, kamyonlar ve istasyon vagonları: 800 clp- Kamyonlar, iki dingilli otobüsler, Çift tekerlekli makine ve kamyonlar: 1.400 clp- İkiden fazla dingili kamyon ve otobüsler: 2.500 clp- Motosikletler: 200 clp

Arabalar ve motosikletler için kabin

Pasoları ne zaman almalıyım

Yukarıda bahsettiğimiz geçişlerin her ikisi de normal olarak geçişten önce veya sonra çevrimiçi olabiliriz. pasoları almak için 30 gününüz var Transitten sonra para cezasına çarptırılmamak için bu, ancak indirimli satın al satın alma işlemi günler öncesinden veya transitten 2 gün sonraya kadar geçer.

Bu işlemler bir web sitesi üzerinden hizmetinizdedir, her kullanıcının transit ödemelerini yapabilmesi için harika bir imkana sahip olması amacıyla, bu yöntem sayesinde her kullanıcı için ihlal sayısı çok düşük olmalıdır. Bu bilgilerin sizin için tamamen yararlı olduğunu ve ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz arkadaşlarınızla paylaştığınızı umuyoruz.