The Office estrena juego en móviles con toda la esencia de Dunder Mifflin y sus míticos protagonistas

Ofis, Dunder Mifflin’in ve onun efsanevi kahramanlarının tüm özünü içeren bir mobil oyun piyasaya sürüyor

Ofis, Dunder Mifflin'in ve onun efsanevi kahramanlarının tüm özünü içeren bir mobil oyun piyasaya sürüyor

En ünlü televizyon dizilerinden birinin artık kendi mobil oyunu var: The Office: Bir Şekilde Yönetiyoruz Dunder Mifflin ofisini ister Android ister iPhone olsun dokunmatik ekranınıza aktarın. Oyun, dizinin mizahını damıtıyor, karakterlerini ve orijinal müziğini içeriyor. Ancak, biraz sınırlıdır.

Bir ofiste çalışmış olan hepimiz, The Office tarafından anlatılan grotesk durumlarla özdeşleşmiş hissediyoruz, televizyonun en büyüklerinden biri haline gelen el kameralı komedi. Aynı ismin İngilizce versiyonuna dayanan ve senarist olarak Ricky Gervais’i paylaşan The Office, tüm oyuncularını sadece dizinin popülaritesi nedeniyle değil, aynı zamanda interneti dolduran memler nedeniyle de kutsadı. Ve şimdi onlar da bir mobil oyunun içindeler.

Fazla oynanışı olmayan bir Office oyunu

Ofis Oyunu

Yeni oyun, oyuncuları Dunder Mifflin’in Scranton’daki efsanevi ofisine taşımak için mobil mağazalarda. Ayar orijinal karakterleri, konumu ve estetiği korur; tarzı belli bir karikatür havasıyla gündelik bir animasyona uyarlamak.

2022'nin en iyi mobil oyunları

Oyunun tanıtımı ve ara bölümleri orijinal çizgi roman stilini koruyor. Metinler, karakterlerin karizmasına uyarlanmış, açıkça tanınabilir şakalar dahil edilmiştir (ya da öyle dedi), giriş melodisi müziğin çoğunu sular kısacası The Office: SomeHow We Manage’ın ekrana getirdiği her göz kırpışı, diziyi izleyenleri gülümsetiyor. Ne yazık ki, her şey iyi değil.

Oyun, “boşta” veya artımlı mekaniğe dayalıdır, bir tür stildir. oynamak için fazla yer bırakmıyor. Ofis çalışanlarının ürettiği parayı sürekli olarak toplamanız, daha fazla kazanmalarını sağlamanız ve ayrılanları seviye atlayarak yeni karakterleri aktif hale getirmeniz gerekiyor. Ve şimdi, daha fazlası değil: basın, bekleyin, tekrar basın.

Ofis Oyunu

Oyun stili oynamak için fazla yer bırakmasa da, teklifin büyük ölçüde dayandığı dizi nedeniyle çekiciliği var. Ancak, başka bir önemli dezavantajı var: Ofis: Bir Şekilde Yönetiyoruz sadece İngilizce, bunun ne anlama geldiğiyle. Dili iyi anlayanlar oyundaki şakaları takdir edeceklerdir. Aksi takdirde, bu sadece başka bir tıklamadır.

Ofis Oyunu

Mekanikler oynamak için fazla yer bırakmasa da, bu The Office sadece franchise için bile olsa oldukça çekici.

Ofis Oyunu

Uygulama içi satın alımları ve çeşitli sanal para birimlerini içerir, ancak bunlar ilerleme için gerekli değildir (ve reklamlar isteğe bağlıdır). İndirme ücretsizdir.

Ofis: Bir Şekilde Yönetiyoruz

Ofis: Bir Şekilde Yönetiyoruz

– Haberler Ofis, Dunder Mifflin’in ve onun efsanevi kahramanlarının tüm özünü içeren bir mobil oyun piyasaya sürüyor aslen yayınlandı Engadget Mobil Ivan Linares tarafından.

Leave a Reply