Odadaki TV’yi yenileyin: En iyi fiyata Samsung Smart TV

Koreli üretici, yıllardır demir yumrukla akıllı TV satışlarına hükmediyorsa, bu çok basit: Samsung Akıllı TV O kadar çok çeşitlidir ki, her türlü çözümü bulabileceksiniz. Ayrıca, her türlü indirimden yararlanabileceğiniz zamanlar vardır.

En son örnek? Bu keyfi yaşamanız için şimdi 105,89 Euro’luk bir fiyat indirimi olan bu Samsung Crystal 43TU8005 televizyonu 4K Smart TV sunuluyor hayal ettiğinizden daha az para için. Ve daha sonra göreceğiniz gibi bu modelin de şüphesiz bir görüntü kalitesi var.

Oda için mükemmel bir Smart TV

Akıllı TV Samsung Crystal 43TU8005 önden

Başlangıç ​​olarak, 43 inçlik modelden bahsediyoruz, mükemmel boyutlar odada asılı kalmak ve en sevdiğiniz dizi ve filmlerin keyfini odanızın rahatlığında çıkarmanız için. Açıkçası bu model VESA standardına sahiptirBöylece yepyeni Samsung TV’nizi duvara asmakta sorun yaşamazsınız.

Ayrıca bu modelin sunduğu minimalist ön çerçeveler, ekranı baş kahraman yapacak. Ve sunduğu görüntü kalitesini görünce, hiç şüphe yok ki Samsung Crystal 43TU8005 satın al tam bir başarıdır. Bunun başlıca nedeni, başlangıçta 4K çözünürlük sunan bir panel ile karşı karşıya olmamızdır.

Crystal Panel, HDR10+ ve daha fazlası

HDR10+ özellikli Samsung Akıllı TV

Kristal isimlendirme, Samsung’un Akıllı TV’leri için kullandığı akılda kalıcı bir isim değil. Multimedya deneyiminin mümkün olan en iyi şekilde olması için optimize edilmiş renk ifadesi sunan inorganik ve kristal nanoparçacıklara dayalı bir teknolojiden bahsediyoruz. sahip olduğu gerçeğini de buna eklemek gerekir. HDR10+ desteği.

Filmlerin ve dizilerin keyfini her zamankinden daha canlı ve keskin renklerle çıkarmanızı sağlayacak en çok kullanılan HDR standartlarından birinden bahsediyoruz. Ayrıca Netflix, Disney+, Amazon Prime Video ve diğer isteğe bağlı içerik platformlarının kataloğunun zaten bu formatla uyumlu materyallere sahip olduğu düşünülürse, avantajlar açıktır.

Bu da yetmezmiş gibi Samsung, bu Smart TV’ye Multi View teknolojisini sağladı. dayalı bir araç Miracast Böylece yapabilirsiniz akıllı telefonunuzun ekranını televizyona gönderin en rahat şekilde. Tüm bunlar, Koreli devin güçlü işletim sistemi olan Tizen’in akıllı TV ailesi için sunduğu avantajlar sayesinde.

Bu senin için yeterli değil mi? 2020’de piyasaya sürülen bir modelle karşı karşıya olduğumuzu biliyorsunuz, bu yüzden Tizen’in en son sürümüne sahip. Ve bu, Alexa’yı kullanmak için yerel desteğe ve ayrıca güncelleme yoluyla Google Asistan ile uyumluluğa dönüşüyor. Bu sayede bu iki güçlü sesli asistanın sunduğu olanaklardan en iyi şekilde yararlanabileceksiniz.

Ve bu Samsung Smart TV ile birlikte gelen uzaktan kumandanın her iki asistanla doğrudan etkileşim kurmak için bir mikrofona sahip olduğu düşünülürse, bunun en eksiksiz bir televizyon olduğu açıktır. Bu nedenle, Samsung Crystal 43TU8005’i gerçek bir indirim fiyatıyla satın almak için bu Amazon teklifinden yararlanın.

Odadaki TV’yi yenileyin: Smart TV Samsung en iyi fiyata ilk olarak Topes de Gama’da görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…