Oculus Quest 2 VR gözlüğünüz için kaçıramayacağınız aksesuarlar

Oculus Quest’in gelişi, sanal gerçeklik ve belirli video oyunlarının keyfini çıkarma dünyasında bir öncesi ve sonrası oldu. Bugün Oculus Görevi 2 Sanal gerçeklik platformuna dayalı bir tür konsol gibidirler, evet, çalışmak için bir PC veya konsol kullanımına ihtiyaç duymazlar.

Gerçek şu ki, sanal gerçeklik uzun zamandır bizimle birlikteyken, insanların büyük çoğunluğu hala onun başlamadığını düşünüyor, ancak Oculus Quest 2’nin gelişi birçok kişiye ona yeni bir fırsat verdi. Ve şüphesiz gözlüklerden biri haline gelen gözlüklerdir. çok uygun fiyata en iyi sanal gerçeklik sistemleri ve diğer modellerin fahiş fiyatlarından uzak.

Yeni Oculus sanal gerçeklik gözlüklerini denemeye direnemeyenlerdenseniz, size bir aksesuar derlemesi Böylece Oculus Quest 2’den en iyi şekilde faydalanabilir, kullanımla en çok yıpranan öğelerin bazılarını değiştirebilir veya bir yerden diğerine rahat ve kusursuz bir şekilde korunarak taşıyabilirsiniz.

Oculus Quest 2 sanal gerçeklik gözlüğü aksesuarları

Eyglo Kayışı

Oculus Quest 2 kayışı için yedek. Yüksek kaliteli ABS plastikten yapılmıştır, son derece dayanıklı ve dayanıklıdır. Harika bir yumuşaklık ve rahatlık sağlayan hafızalı köpük yastığı vardır. Her kişinin mümkün olan en iyi desteği elde etmek için kayışın boyutunu kafasına göre uyarlamasını sağlayan bir ayarı vardır. Kurulumu çok kolaydır ve daha fazla konfor için kulaklığın açısını yukarı veya aşağı ayarlamanıza olanak tanır.

Oculus Quest 2 Eyglo için Kayış

M AMVR Yüz Kapağı

Oculus Quest 2 gözlükleri için silikon yüz kapağı Su geçirmez ve ter geçirmez bir malzemeden yapılmıştır. Biz oynarken teri tahliye eden ve gözlüğün kapağını temiz ve kuru tutan özel bir dokusu vardır. Basit bir nemli havlu, nemli kağıt veya su ile temizlenmesi çok kolaydır. Gözlükleri saatlerce sorunsuz kullanabilmemiz için ergonomik kapak.

Oculus Quest 2 için Kolay Kapak M AMVR

oculus kayışı

Oynarken stabiliteyi ve ergonomiyi geliştirmek için en kaliteli üretici Oculus’tan sert kayış. Esnek takviye, mümkün olan en iyi konforu sağlamak için kullanıcının kafasına uyum sağlar. Kayışın boyutunu basit bir dönüşle uyarlamak ve tabi tutmanın mükemmel olması için arkada bir ayar tekerleği bulunur.

Oculus Quest 2 için kayış

AMVR çizilmez lens

AMVR tarafından patentli orijinal tasarım. Bunlar, sanal gözlüklerimizin lenslerini, optik gözlüklerin olası sürtünmesinden kaynaklanan her türlü çizik veya çizikten korumaya yarayan çizilmez lens tipi halkalardır. Bu nedenle, gözlük takanlardansanız, Oculus Quest 2’nizi kullanırken olmazsa olmaz aksesuarlardan biri olur. rahat ve her durumda en uygun olanıdır. Kurulumu çok kolaydır ve son derece dayanıklı ve dayanıklı silikondan yapılmıştır.

Oculus Quest 2 için çizilmez lens

VR Kapak Denetleyici Koruyucusu

Oculus Quest 2 denetleyicileri için iki koruyucu kılıf paketi Bu VR Kılıf koruyucuları yüksek kaliteli TPU’dan yapılmıştır, herhangi bir çarpma veya düşmeye karşı mükemmel koruma sağlayarak çizilmelerini ve hatta kırılmalarını önler. Çıkarması ve takması kolay ve temizlemesi çok basit, sabun ve su ile yıkanabilir, ardından kurutulabilir ve yeniden kullanılabilir.

Oculus Quest 2 Denetleyici Koruyucu

Seyahat veya taşıma çantası Co2CREA

Oculus Quest 2 sanal gerçeklik başlığı için özel olarak tasarlanmış sert kılıf veya kılıf Bu kılıf, başlığı ve kontrol cihazlarını her yere rahat ve güvenli bir şekilde taşımanıza olanak tanıyan dayanıklı ve hafif bir tasarıma sahiptir. Gözlüklerinizi herhangi bir yere götürmenin ve herhangi bir darbe, düşme veya toz veya yağmur gibi diğer dış etkenlerden her zaman korunmanın bir yolu.

Oculus Quest 2 için kılıf veya kılıf

Oculus Quest 2 gözlükleri için NEWZEROL desteği

Oculus Quest 2 ve diğer Oculus ve HTC modelleriyle uyumlu VR gözlüğü yuvası. Her şeyin düzgün bir şekilde organize edilmesi ve her zaman elinizin altında olması için gözlüklerin ve kontrolörlerin desteğin üzerine mükemmel bir şekilde yerleştirilmesini sağlar. Gözlüklerin ve denetleyicilerin kolayca düşmesini önlemek için sabit bir tabana sahiptir. Daha fazla dayanıklılık için yüksek kaliteli ve dayanıklı ABS ve plastikten yapılmıştır.

Oculus Quest 2 desteği

Eksiksiz Elygo aksesuarları seti

Oculus Quest 2 için bir yüz kapağı, denetleyici kılıfı, el kayışları, parmak izi kapakları ve bir lens kapağı veya koruyucudan oluşan aksesuar seti. Sanal gerçeklik gözlüklerini korumak ve bakımını yapmak ve böylece kullanım ömürlerini makul bir fiyata uzatabilmek için eksiksiz bir kit. Kuşkusuz, sanal gerçeklik gözlüklerimizin günlük kullanımı için çok kullanışlı aksesuarlar içeren bir paket.

Oculus Quest 2 için aksesuar seti

Oculus Quest 2 için KIWI Tasarımlı Kulaklıklar

Çok daha etkileyici bir ses ve daha da iyi bir oyun deneyimi için ses bozulmasını ve sızıntıyı azaltmak üzere Oculus Quest 2 için özel olarak tasarlanmış kulaklıklar. Büyük rahatlık sunan çok yumuşak, yüksek dereceli silikondan yapılmıştır. Takması ve çıkarması çok kolaydır ve mükemmel bir uyum sağlamak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Büyük rahatlık sunarlar ve çok hafiftirler, sadece 50 gram ağırlığındadırlar.

Oculus Quest 2 için Kulaklıklar

5 metre uzunluğunda veri kablosu

Oculus Quest 2 için 10 Gbps’ye kadar veri iletim hızı sunan 5 metre uzunluğunda veri kablosu. Belirli oyunların keyfini çıkarmak için sanal gerçeklik gözlüklerini bilgisayara bağlamanızı sağlar. Büyük hareket özgürlüğü sunmak için 5 metre uzunluğa sahiptir ve esnek ve oldukça hafif bir tasarıma sahiptir.

Oculus Quest 2 için veri kablosu

Oculus Quest 2 VR gözlüğünüz için kaçıramayacağınız Aksesuarlar girişi, Topes de Gama’da ilk olarak görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…