Oclean, hızlı şarjlı yeni Oclean X Pro Elite diş fırçasını sunar

Gittikçe daha fazlası var hayatı kolaylaştıran akıllı ürünler Her gün, ev asistanlarında olduğu gibi, tek bir tıklama ile etrafımızdaki birçok şeyi kontrol etmemize izin veriyor. Bu ürünlerden bazıları sağlığımıza dikkat etmeye odaklanır.bizimle veya bizim için görevler yaparken ve birkaç kişi onlarla konuştuğumuzda, hatta sorularımızı dinlemek ve cevaplamak için durur.

Son yıllarda eğilim şu yönde sağlık, zindelik ve kişisel bakım dünyasıyla ilgili ürünler. Bunların arasında spor için kalp atış hızı bantlarından, cilt için cihazlardan ve temizliği iyileştiren akıllı diş fırçaları ve çaba ve zamanı optimize etmenize yardımcı olur. Mükemmel bir örnek, Oclean X Pro Elite, Xiaomi ekosisteminden bir diş fırçası.

En üst düzeyde akıllı fırçalama

Çok yönlü ve pratik bir diş fırçası, derin temizleme kafasıoptimal diş temizliğinden fazlasını isteyenler için ideal, konforlu 6 eksenli jiroskop sensörü, Her kişinin zevklerine ve ihtiyaçlarına uyum sağlamak için 32 yoğunluk seviyesi.

Ayrıca vurgulayabiliriz inanılmaz özerklikçünkü dişlerimizi her gün fırçalayarak tek şarjla 35 güne kadar kullanım, hatta günde 2 ila 3 kez kullanıyor. Dünyanın tek Qi uyumlu Quick Charge 2.0 pili sayesinde Oclean X Pro Elite kullanıma hazır olacak ve sadece 3,5 saatte tamamen şarj.

Derin temizleme başlığına sahip Oclean X Pro Elite

Oclean X Pro Elite 32 yoğunluk seviyesine sahiptir

Oclean X Pro Elite 32 yoğunluk seviyesine sahiptir

Zarif, güçlü ve gerçekten sessiz

Yeni Oclean X Pro Elite, özel bir manyetik kaldırma fırçasız motorhızına ulaşır Dakikada 42000 devir, size bir sonraki seviyede diş temizliği sağlar, o kadar derin ve kapsamlı ki her zaman kullanmak isteyeceksiniz. LED renkli dokunmatik ekranı, estetik ve ergonomik tasarımı, kullanırken size büyük rahatlık sağlar. Ayrıca, kişiselleştirmenize ve fırçalama deneyiminiz hakkında bilgi sahibi olmanıza olanak tanıyan gelişmiş bir uygulamaya sahiptir. sıçramaları önlemenize yardımcı olan otomatik basınç sensörü.

Tasarımı, zarif olduğu kadar güzel bir rengiyle de son derece estetiktir, ancak hepsi bu kadar değil, Oclean X Pro Elite bir otomatik uyandırma işlevikalktığınızda etkinleştirilir ve ardından ekran aydınlanır daha kolay ve hızlı bir şekilde açmak için. Bu akıllı fırça, özelliği sayesinde son derece sessizdir. ultrasonik aktif gürültü azaltma teknolojisi Deneyiminizi tamamen iyileştiren WhisperCleanTM 2.0. Bu harika ürün Quiet Mark Oclean sertifikalıdır.

Oclean X Pro Elite gerçekten sessiz

Oclean X Pro Elite gerçekten sessiz

Karşı konulmaz bir ön satış fiyatı

Ve kutlamak için Oclean X Pro Elite’in dünya prömiyeri ile satın alabilirsiniz 60 avronun altında mükemmel fiyat vergiden muaf, Oclean’in tek resmi web sitesinde ve ayrıca ödül kazanma şansı örneğin: S1 sterilizatör, 2 parçalı fırça başlığı, seyahat çantası veya diş ipi. Bu hediyelerden herhangi birini kazanmak veya Oclean X Pro Elite fırçanızı satın alabilmek için bunu 29 Mart – 5 Nisan tarihleri ​​arasında yapılacak ön satış sırasında yapmanız gerektiğini unutmayın. Bunu kaybedemezsin!

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Oclean, hızlı şarjlı yeni Oclean X Pro Elite diş fırçasını sunarken ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…