O2, yalnızca fiber oranını 40 Euro’dan daha düşük bir fiyata kurtardı

Telefónica’nın ikinci markası, sadece fiber ile sözleşme yapma olasılığını ortadan kaldırarak, fiber ve O2 mobil tarifeleri sunmaya odaklanmıştı. Bununla birlikte, pazarın gelişimi şirket için beklendiği gibi olmadı, bu yüzden ortadan kaldırılan bu sadece fiber oranını 40 Euro’dan daha düşük bir fiyata geri almaya karar verdiler. Ek olarak, şu anda en ekonomik fiber ve mobil modalitenin daralmasını nasıl sınırlayacağını doğrulayabildik. bölgeye bağlı olacak nerede buluşuyoruz.

O2, piyasada bulunduğu kısa süre için oranlarını epeyce değiştirdi. İlk etapta operatör, nüfusa bağlı olarak birbirine yakınsayan farklı fiyatlar ile bir yanda fiber ve mobili, diğer yanda mobili tercih etti. Bu, Movistar’ı zorlayan toptan satış düzenlemesinden kaynaklanmaktadır. fiber ağlarınızı paylaşın 66 şehir hariç tüm İspanya’da. Daha sonra operatör, tüm alanlar için oranları birleştirmeye karar verdi ve ardından fiber ve mobil kombinenin en ucuz versiyonu geldi. Tüm bu süre içinde gezinmek için veriler iyileştirildi.

Sadece O2 fiber geri döndü…

O2 web sitesine girer girmez bulduğumuz ilk değişiklik, bir kez daha sadece fiber ile sözleşme yapma seçeneğine sahip olmamızdır. Bu oran 300 Mbps simetrik fiber optik, yani download hızı ile aynı upload hızı, fiyata dahil hat ücreti, sabit hatlara sınırsız çağrı, sabit hatlar için ücretsiz kurulum ve router sunuyor. Kalıcılık veya ceza olmadan ayda 38 Euro.

Birçoğu, bu 38 avronun, 300 Mbps fiber ve gezinmek için 10GB’lık bir mobil hat ile modalitede daha önce sahip olduğumuz fiyatla aynı olduğunu düşünecek. Doğrudur, aynı fiyattır ve açıklamasını O2 sitesinde bu orana baktığımızda görüyoruz.

… ve kayboluyor mu? ucuz fiber ve mobil modalite

Fiber 300 Mbps’yi 10GB ile mobilde ayda 38 Euro’ya bağlamaya çalıştığımızda, aşağıdaki mesajı görüyoruz:

“Bu oranın sözleşmeye bağlanması, düzenleyici nedenlerle bazı belediyelerde mevcuttur.”

Bu, bu modaliteye yalnızca 66 şehir Movistar’ın lifini paylaşmak zorunda olmadığı. Tam liste aşağıdaki gibidir:

Albacete, Alboraya, Alcalá de Guadaíra, Alcalá de Henares, Alcorcón, Alacant, Almería, Alzira, Arganda del Rey, Badalona, ​​​​Barcelona, ​​​​Burgos, Cádiz, Castelló de la Plana, Cerdanyola del Vallès, Córdoba, Cornellà , Coslada, Dos Hermanas, Elx, Fuengirola, Fuenlabrada, Getafe, Gijón, Granada, Granollers, Guadalajara, L’Hospitalet de Llobregat, Huelva, Jaén, Jerez de la Frontera, Leganés, León, Lleida, Logroño, Madrid, Máró , Mislata, Móstoles , Murcia, Oviedo, Palencia, Parla, Paterna, Pinto, Reus, Las Rozas de Madrid, Sabadell, Salamanca, Sant Vicente del Raspeig, Sant Adrià de Besòs, Santa Coloma de Gramenet, Sevilla, Tavernes Blanques, Terrassa, Toledo, Torrejón de Ardoz, Torrent, Valdemoro, Valencia, Valladolid, Vigo, Vilafranca del Penedès, Vila-real ve Zaragoza.

O2 sonrası, ADSLZone’da ilk kez 40 Euro’dan daha düşük bir fiyata yalnızca fiber oranını geri kazandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…