NVIDIA: hayranlar, özelleştirilebilir ekranlar ve grafik kartlarıyla spor ayakkabılar yaratıyor

Elbette hiç kimse NVIDIA ve spor ayakkabılarının bir noktada birbirleriyle bir ilgisi olabileceğini düşünmedi, ancak bundan sonra göreceğimiz şey, bu iki konu hakkında bildiğimizi düşündüğümüz her şeyi aşıyor..

Evet, biz zaten siberpunkuz

Tüm spor ayakkabı kafalarının veya spor ayakkabı severlerin hesaba katması gereken bir şey, ayakkabıların Geleceğe Dönüş’ün bize gösterdiğinin ötesinde gelişmeye başladığıdır. ve yeni sanal ayakkabı konseptleri ve prototipleriyle ileride göreceğimiz şey, şimdiye kadar bildiğimiz her şeyi tamamen kırıyor..

Son zamanlarda gördüğümüz en ilginç şeylerden biri, resimler, videolar ve hatta isterseniz animasyonlu dizilerle gerçek zamanlı olarak özelleştirilebilen sanal ayakkabılara.

Bu ayakkabılar, kendini özel olarak adamış rtfktstudios tarafından yaratılmıştır. tamamen sıra dışı ve göz alıcı ayakkabı konseptleri yaratmaya, öyle ki, sadece bunlardan bir çift giyerek günah işliyormuş gibi hissedeceksiniz..

Ama sana daha fazlasını söylemeyeceğim Bence en iyisi bu ayakkabıları kendin için maksimum ihtişamıyla görebilmen..

//platform.instagram.com/en_US/embeds.js

Gördüğünüz gibi, neredeyse fütüristik bir bilim kurgu filmi izlemek gibi ve daha azı için değil, Pekala, bu yıllar için, o kadar çok teknolojinin olduğu ve ayakkabıların bile ekranları olduğu gelecekte olduğumuz varsayılıyor..

Bence en ilginç tasarım, içinde mükemmel çalışan bir NVIDIA RTX 3080 kartı olan tasarım. Ayakkabının içinde ve dışında farklı ekranlara sahip olmanın yanı sıra Yu-Gi-Oh! ve Dragon Ball Süper.

Açıkçası bu ayakkabı kullanılamaz, çünkü ayağı sokmanın imkansız olması bir yana, ter sorunlara neden olabilir. Yine de, bence ayakkabıya harika bir bakış ve genel olarak, asla yeterli teknoloji veya yeterli teşhir olmadığı için sokaklarda daha sık görebileceğimiz giysiler.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…