Nova Launcher’a harika bir alternatif olan Lawnchair, yeni geliştirme ekibiyle yeniden hayat buluyor.

Piksel başlatıcı, açık kaynak ve oldukça yüksek derecede özelleştirme ile. Aralık 2019’da sürüm 2.0, önemli yeni özelliklerle piyasaya sürüldü, ancak gelişimi 4 Aralık 2019’dan beri felç oldu.

Telegram kanallarından da belirttiği gibi, Lawnchair bir yıldan biraz fazla bir süre sonra savaşa geri dönüyor. Android 11 için uyarlanmış yeni sürümler, harika iyileştirmeler ve işlemler geliyor. Yeni bir geliştirme ekibi uygulamanın kontrolünü ele alıyor, bu nedenle daha sürekli bir büyüme bekleniyor.

Lawnchair’in halihazırda iki yeni alfa sürümü var ve Android 11 için optimizasyon üzerinde çalışıyor

Başlatıcı

Lawnchair, Deletespace.ch gibi projelerden sorumlu bir geliştirici olan Tillie Kottman tarafından oluşturulmuş bir uygulamadır. Ocak ayında Lawnchair’in kendi kanalından geliştiriciler sordugeliştirmesinden sorumlu ekip projeyi sürdüremediğinden.

Küçük geliştirici ekibimiz Lawnchair üzerinde çalışamadığından, uygulamayı geleceğe hazır hale getirmemize yardımcı olacak Android geliştiricileri arıyoruz. Haftada bir veya iki saat izinle bile, Çim Sandalyesini geri getirmeye yardımcı olabilirsiniz.

{«dosya»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/04/a2/b2/5fb2b3144bd22fc6c0/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/58/7c/22/5fb2b4204bd22fc726/original/mini-basics-android.png»}

Haftalar sonra bildiriyorlar bu proje için zaten yedi geliştiriciden oluşan bir ekipleri var, bu nedenle bu başlatıcının gelişimi geri döndü. Lawnchair, farklı işlevler ekledikleri AOSP temel başlatıcısı olan Launcher3’ü temel alır.

Yeni bir sürüm şeması sunuyoruz. Ana sürüm numarası, ana uygulamanın temel aldığı Android sürümünü yansıtır. Örneğin, Lawnchair’in Android 10 Launcher3’ü temel alan ana sürümüne Lawnchair 10 adı verilir. Ve bir sonraki ana sürümümüz olan Lawnchair 11’i çağırıyoruz.

Android için en iyi başlatıcılar: derinlemesine karşılaştırma

Lawnchair’in yeni bir versiyon şemasına sahip olacağını belirtiyorlar, adınız artık android sürümleri olarak adlandırılacak. Android 10 Launcher3 tabanlı sürüm, Android 11 Launcher3, Lawnchair 11 vb. tabanlı olan Lawnchair 10 olacaktır. Aynı şekilde yeni alfa sürümlerini duyurdular..

Özel olarak bu projeye adanmış yeni bir geliştirme ekibi ile Lawnchair desteğine devam et 2019’dan beri içine düştüğü terk edilmişlikten kurtulmak için.

Daha fazla bilgi | Telgraf

– Haberler Nova Launcher’a harika bir alternatif olan Lawnchair, yeni geliştirme ekibiyle yeniden hayat buluyor. aslen yayınlandı Android Ricardo Aguilar’ın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…