Nota okumayı ve beste yapmayı öğrenmek için en iyi 6 uygulama

Çok fazla doğal yeteneğe sahip olsanız da, sanat kesinlikle disiplin gerektirir. Neyse ki, müzik becerilerinizi geliştirmek için cep telefonunuza yükleyebileceğiniz birkaç uygulama var. Bu sayede bugün size sunacağız Nota okumayı ve beste yapmayı öğrenmek için 6 iyi uygulama. Gerçekten kullanışlılar!

başlamak isteseydin Herhangi bir enstrümanla uygulamaya koymak için müzik teorisini öğrenin oynamayı seviyorsanız doğru yere geldiniz. Her zevke uygun uygulamalar var, bu yüzden size en uygun olanı indirin ve hepsi bu kadar.

Nota okumayı ve beste yapmayı öğrenin

Tabii ki, uygulamanın mükemmel olduğunu unutmayın. Başka bir deyişle, bir enstrümanı alıp çalmaya başlama inisiyatifiniz yoksa, bu uygulamaları cep telefonunuza yüklemenizin bir anlamı yoktur. Sır yoktur, pratik her şeydir. Ve eğer sesinizi geliştirmek istiyorsanız, şarkı söylemeyi öğrenmek için en iyi uygulamalara bir göz atsanız iyi olur.

Daha fazla bilgi: Android’inizden piyano öğrenmek için en iyi uygulamalar

Nota okumayı öğrenmek için 6 etkili uygulama

  • Müzikli Not Defteri Ücretsiz

  • nota okumayı öğren

  • müzik öğretmeni

  • Müzik Notalarını Öğrenin Sight Read. Müzik Flash Kartları

  • NotÖğretmen

  • Sınırlı müzik notalarını okumayı öğrenin

Müzikli Not Defteri Ücretsiz

Müzikli Not Defteri Ücretsiz

Müzikli Not Defteri Ücretsiz

Bu uygulama, herhangi bir besteyi dinlemeye gittiğinizde 128 enstrüman arasından seçim yapmanızı sağlar. Müzikli Not Defteri Ücretsiz şunları sunar: müzik yazmaya ilk yaklaşım Bu, müzik dünyasına yeni başlayanlar için çok faydalıdır.

İlham almak, bir sonraki usta senfoninizi mükemmelleştirmek veya sadece oluşturduğunuz yeni şarkının bir MIDI versiyonunu oluşturun, o zaman bu araç size her zaman, her yerde sezgisel ve etkileşimli bir çözüm sunacaktır. Ayrıca, uygulamanın tüm avantajlarından yararlanmak için tek bir kuruş ödemeniz gerekmez.

nota okumayı öğren

nota okumayı öğren

nota okumayı öğren

Adı kendisi için konuşur, çünkü biz bunu yapabileceğiniz bir uygulamadan bahsediyoruz. Notaları kolayca ve etkileşimli olarak okumayı öğrenin. Müzik notalarını, anahtar imzaları (beşli daire) ve aralıkları öğrenin veya bilgi kartları kullanarak solfej puanları uygulayın.

Müziği bir profesyonel gibi hızlı ve zahmetsizce nasıl okuyacağınızı keşfedin. Bu zor notaları, notları ve aralıkları hemen okumayı öğrenin. Uygulama, aynı uygulamada üç bağımsız öğrenme modülüne sahiptir. Bu uygulamayı kullanmak için günde 5 dakika ayırdığınız sürece, kısa sürede müziği bir profesyonel gibi okuyabileceksiniz..

Ayrıca belirtmek gerekir ki, uygulama bilgileri ezberlemek için akıllı bir yaklaşım kullanır hatırlaması zor olan içeriği vurgulayan tekrarlar ve görsel kalıplar aracılığıyla. Şüphesiz, Google Play Store’da bulunan müzik teorisi öğrenmek için en iyi uygulamalardan biridir.

müzik öğretmeni

müzik öğretmeni

müzik öğretmeni

Müzik Öğretmeni ile nota okumayı öğrenin ve müzik okuma becerilerinizi geliştirin. Zamanlanmış seanslarda notaları belirleyerek notaları okurken hızınızı ve doğruluğunuzu geliştirin. Her seansta 1, 5 veya 10 dakikalık bir süre boyunca tiz, bas veya tiz nota anahtarı ile pratik yapın. Müzik Eğitmeni, kulak eğitimi ve dinleme becerilerinizi geliştirme konusunda size yardımcı olur. Alıştırma oturumu sırasında, her nota sesiyle birlikte görüntülenir (bu özellik ayrıca gerekli değilse kapatılabilir).

Her testin sonunda, hatalarınızı gözden geçirme ve ilerlemenizi görme fırsatınız olacak. Ayrıca, uygulama aralığını ayarlayabileceğiniz bir seçenek de vardır, bu da onu hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey oyuncular için ideal bir araç haline getirir.

Üstüne üstlük, Music Tutor, kullanabileceğiniz notalar referans tablosuyla birlikte gelir. tüm notaların isimlerini çabucak kavrayın. Music Tutor’u kullanırken, ilerlemenizi takip edebilecek ve istatistiklere dayalı olarak iyileştirebileceksiniz.

Daha fazla bilgi: Gitar akorlarını cep telefonunuzla öğrenmek için Chordify ve 4 uygulama daha

Müzik Notalarını Öğrenin Sight Read. Müzik Flash Kartları

Bu uygulama size izin verecek notaları okumak için müzik becerilerinizi geliştirin ve cep telefonunuzun rahatlığında beste yapmayı öğrenin. Piyano, gitar, keman veya sesiniz gibi gerçek enstrümanlarla parça çalmak, nota öğrenmek ve deşifre öğrenmek için cep telefonunuzun mikrofonunu kullanın.

Ayrıca, öğrenmenizi başka bir düzeye taşımak için nota adlarına sahip düğmeleri veya sanal bir piyano klavyesini de kullanabilirsiniz. Müzik dünyasına yeni başlayan herkes için mükemmel bir araç.

NotÖğretmen

NoteTeacher notaları okuma yeteneğinizi geliştirebileceğiniz bir uygulamadır. hakkında müzik sanatını öğrenmek isteyenler için ideal bir araç, çünkü ilerledikçe zorluğunu arttırır. Bu sayede, müziği zahmetsizce deşifre etmeyi öğrenebilmeniz için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Yeni başlayanlar için ideal ve yeni başlayanlar için değil!

Sınırlı müzik notalarını okumayı öğrenin

müzik notaları öğren

müzik notaları öğren

Tiz nota anahtarı ve bas nota anahtarıyla müzik notalarını okumayı öğrenin. Personelin üstünde ve altında bulunan müzik notaları. Uygulama altı oktavlık bir alana yayılıyor ve herhangi bir enstrüman için geçerli. göz! Müzik notaları rastgele oluşturulur ve belirli bir setle sınırlı değildir.

Öte yandan, sizi Android için BlackBinder adlı bu nota uygulamasına göz atmaya davet ediyoruz. Ayrıca müzik teorisi öğrenmek için bu 11 uygulamaya da göz atmalısınız. Teknolojinin harikalarından yararlanan bir müzik ustası olun!

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Nota okumayı ve beste yapmayı öğrenmek için en iyi 6 uygulama girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…