Nokia Lite Earbuds, bu yeni kablosuz kulaklıklar 36 saatlik pil ömrüyle geliyor

Nokia’nın son yıllarda bizi alıştırdığı şey, en son Nokia G10 ve G20 gibi özelliklerine göre makul bir fiyata dikkatli bir ürünün sunulduğu ucuz cep telefonlarıdır. Markanın son ürünü ise cep telefonu değil, kablosuz kulaklık. yeni nokia lite kulaklık.

Bu yeni kablosuz kulaklıklar, ses hattında zaten Nokia Power Earbuds ve Power Earbuds Lite’ın bulunduğu Nokia kataloğuna eklendi. Bu durumda, özellikle kulaklıkların tasarımında göze çarpan bir takım farklılıklar vardır, “düğme tasarımının” aksine bir “çubuk” ile gelirler öncesi.

Nokia Lite Kulaklık Bh 205 Kömür

Bir bayrak olarak özerklikle

Şu anda Nokia, bu kulaklıkların tüm özelliklerini açıklamadı. Bahsettikleri ve vurguladıkları şey, sundukları pil ve özerkliktir. Kulaklıklarla karşı karşıyayız Altı saat 400 mAh kasada oynatma ve beş ek ücret. Bu bize sunar toplam 36 saat yaklaşık özerklik. Nokia’nın dediği gibi, “endüstri standardını neredeyse ikiye katlıyor.”

Nokia Lite Kulaklık Bh 205 Kömür 01

Dahili özelliklerde, yeni Nokia Lite Kulaklıkların bluetooth 5.0 ile gel ve her kulaklıkta bağımsız olarak oynatmaya izin verin. Öte yandan, 20Hz ila 20kHz aralığını kapsayan 6 mm’lik bir sürücüye sahipler.

Her bütçeye uygun kablosuz kulaklık alışveriş rehberi: 15 Euro'dan 350 Euro'ya kadar 37 model

Kulaklıklarla ilgili vurgulanacak son iki ayrıntı, kontrolleri ve şarjlarıdır. Sahip oldukları taraflarda müziği yönetmenize izin veren dokunmatik kontroller ve gelen aramalar. Öte yandan kulaklığın şarj kutusu USB-C üzerinden şarj edilebiliyor.

Nokia Lite Kulaklık Bh 205 Polar Sea

Kulaklıklar bugün belirli pazarlarda/ülkelerde satışta. HMD tarafından önerilen ortalama fiyatı 39 Euro’dur. ve Kutup Denizi (mavi) veya Kömür (siyah) olarak gelir. İspanya’da henüz satın alınabilecek gibi görünmüyorlar, en azından şimdilik resmi web sitesinde mevcut değiller.

{«videoId»:»x7zsvb8″,»autoplay»:false,»title»:»6500 euro kulaklık ve bütçe modeli_ KÖR TEST»}

Gürültü engelleme gibi harika özelliklerde rekabet etmeye çalışan kulaklıklar değiller, çünkü zaten başkaları var. Ancak, fiyatta rekabet etmeye çalışmak, bugün zaten birkaç beyaz etiket ve diğer mobil üreticilerin olduğu yerde. Bunların arasında HOMSCAM QCY T1, Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 veya örneğin AUKEY’in temel modelleri var. ALDI kulaklıklar bile 10 Euro’ya.

üzerinden | gizmoçina

– Haberler Nokia Lite Earbuds, bu yeni kablosuz kulaklıklar 36 saatlik pil ömrüyle geliyor aslen yayınlandı Xataka Cristian Rus tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…