Nisan Topluluk Günü için Pokémon GO’da Snivy nasıl yakalanır

Resmi Pokémon GO blogunda açıklandığı gibi, Snivy, Nisan topluluğu gününün kahramanı olacakyani, bu bahar ayı boyunca bir benzersiz fırsat Grass Snake Pokémon’u ele geçirmek için. Nasıl elde edeceğinizi bilmek ister misiniz? Okumaya devam edin çünkü tüm sırları açığa çıkarıyoruz.

Snivy Pokémon GO’da ne zaman ve nasıl görünecek?

Nisan Toplum Günü’nün yıldızı Snivy.

Snivy Pokémon Go El’de görünecek 11 nisan pazar Bu 2021’de, 11:00 ile 17:00 (İspanyol saati) arasında normalden çok daha sık, parlak/variocolor versiyonu dahildir. Bu nedenle, onunla yapmak istiyorsanız, ayrıldığınızdan emin olun. iyi donanımlı veya donanımlı sokakta.

Bu süre zarfında sadece Pokémon’a girme şansınız olmayacak, aynı zamanda Servine’i (Snivy’nin evrimi) Serperior’a dönüştürmeyi başarırsanız Etkinlik sırasında veya tamamlanmasından iki saat sonrasaldırıyı öğrenmek için ikincisini alacaksınız Yabani bitki. Bunu hatırla Snivy’ye dönüşmek için 25 şekere ihtiyacın varServine’i Serperior’a geliştirmek için ihtiyacınız olacak 100 onlardan.

Bu da yetmezmiş gibi, bu altı saat boyunca bir araya gelebileceksiniz. Pokémon GO’da daha birçok sürprizdiğer şeylerin yanı sıra, bir Özel Topluluğun Paket Günü bize teklif edecek 1280 Pokecoin50 Ultra Top, dört Yıldız Parçası, dört Mossy Lure Modülü ve bir elit şarjlı saldırı TM.

Daha büyük, eşdeğer bir fiyata satın alabilirsiniz. bir dolarÖzel Araştırma Tarihine erişim izni güneşte snivy.

Daha fazla bilgi: 45 cep telefonuyla Pokémon GO oynayan şaşırtıcı Tayvanlı yaşlı adam

Son olarak, Nisan’ın Topluluk Günü boyunca aşağıdaki gibi yükseltmeler alacaksınız: yakalama başına üçlü yıldız tozuayrıca Snivy etkinliğinde etkinleştirilen tütsü en fazla üç saat.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Nisan Topluluk Günü için Pokémon GO’da Snivy nasıl yakalanır girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…