Nintendo 64'ün efsanevi 'Mükemmel Karanlık'ı geri döndü: Girişim ve Crystal Dynamics yeniden başlatmadan sorumlu olacak

Nintendo 64’ün efsanevi ‘Mükemmel Karanlık’ı geri döndü: Girişim ve Crystal Dynamics yeniden başlatmadan sorumlu olacak

Nintendo 64’te ‘Perfect Dark’ın yayınlanmasından bu yana 21 yıl geçti. Bazıları tarafından ‘GoldenEye 007’nin manevi devamı olarak kabul edilen efsanevi birinci şahıs casus gerilim filmi, Nintendo konsoluna biraz geç geldi, ancak hatırlanıyor bal ile, bu yüzden The Initiative bir duyuru yaptığında bu kadar büyük bir hit oldu. yeniden başlat The Game Awards 2020’de.

Artık The Initiative’in (bu arada Microsoft’a ait stüdyo) olduğunu öğrenebildik. gelişiminizde yalnız olmayacaksınızancak ‘Tomb Raider’ destanının yeniden başlatılmasının veya yakın zamanda ‘Marvel’s Avengers’ın yeniden başlatılmasının yaratıcıları olan Crystal Dynamics’in yardımına sahip olacak.

Joanna Dark sahneye geri döndü

{«videoId»:»x84etmm»,»autoplay»:true,»title»:»Perfect Dark – Resmi Duyuru Fragmanı – The Game Awards 2020″}

Bu iki takımın ilişkili olması bize oyundan neler bekleyebileceğimiz konusunda bir fikir veriyor, ki bu her şey söylense de çok az şey biliniyor. Girişim çok ilginç bir çalışmaSony Santa Monica (‘God of War’), Crystal Dynamics (‘Tomb Raider’ destanı), Rockstar (‘Red Dead Redemption’), Respawn Entertainment (‘Apex Legends’), Insomniac Games ( “Cırcır ve Clank”) ve Microsoft.

İlk oyunu bu olacak, ‘Perfect Dark’ve onun için Crystal Dynamics insanlarına sahip olacaklar. Eleştirileri oldukça olumlu olan ‘Tomb Raider’ destanının yeniden başlatılmasının ve ‘Marvel’s Avengers’ın yaratıcıları bunlar. Hepsi aksiyon oyunları ve oyunu kendi gözlerimizle görmediğimiz için gerçek şu ki, ‘Perfect Dark’ın yeniden başlatılması iyi içeriklere sahip.

20 yıllık Perfect Dark, Nintendo 64'ü iplere koyan kült nişancı

oyun olacak başrol oyuncusu ajan Joanna Dark. Phil Spencer için, bu unvan üzerine bahis yapmak, onların “kataloğumuzdaki bir kadın kahramana odaklanmalarını” sağlıyor. Aramızda pek bir şey yok. ilk parti. Bence Joanna, ekibin güçlü bir liderliğe odaklandığını görmeyi sevdiğim birçok modern fırsat sunuyor.”

‘Mükemmel Karanlık’, zamanının ötesinde bazıları için sansasyonel bir FPS idi. Nintendo 64’ün donanımı yeterince güçlü değildi Konsolun dört megabaytlık belleğini aştıkları için Rare tarafından geliştirilen oyunu taşımak için. Öyle ki konsolun RAM belleğini iki katına çıkaran Expansion Pak’e sahip olmak gerekiyordu. Daha sonra Xbox 360 için bir remake alacaktı.

üzerinden | Girişim

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Nintendo 64’ün efsanevi ‘Mükemmel Karanlık’ı geri döndü: Girişim ve Crystal Dynamics yeniden başlatmadan sorumlu olacak aslen yayınlandı Xataka Joseph Garcia’nın fotoğrafı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…