Ninja Teorisi Projesini Duyurdu: Mara

Bugün, birkaç dakika önce, Ninja Theory duyurdu Proje: Meryem. Bu, hikaye anlatmanın yeni yollarını arayan yeni bir deneysel geliştirme yolu olacak. Video oyunlarının temeli Ninja Theory tarafından yeniden yazılmak istiyor ve bize işlerini anlatmak istiyorlar.

Proje: Mara korku hikayeleri anlatmak istiyor

Bu proje, The Insight Project gibi, gerçek hastalıkları uygulamayı ve onları video oyunları dünyasında temsil etmeyi amaçlamaktadır. Bu durumda, arama zihinsel terörün gerçek ve kanıtlanmış bir temsili. Gerçek hikayelere ve deneyimlere ve derinlemesine araştırmalara dayanan amacı, zihnin dehşetlerini mümkün olduğunca doğru ve gerçekçi bir şekilde yeniden yaratmaktır. Proje: Mara, deneysel bir başlık ve yeni bir hikaye anlatımı yolu olabilecek şeyin vitrini olacak.

2018’de Xbox Game Studios’a katıldığından beri, bir sonraki çok oyunculu oyunu üzerinde sıkı bir şekilde çalışıyorlar. kanama kenarıyeni duyurulan yenilikçi yeni Ar-Ge projesi, İçgörü Projesive tabi ki Senua’nın Efsanesi: Hellblade II. Bu projeler, gelecek yıllarda onun gelişim hedeflerini yönlendirmeye devam edecek ve Ninja Theory’nin gelecek vizyonunu şekillendirmeye yardımcı olacak.