Nike: LeBron James’in En Popüler 7 Spor Ayakkabısı

LeBron James, NBA’de son on yılın en baskın oyuncusu. Birçokları için o Michael Jordan’ın varisi. Diğerleri için, basitçe üstesinden geldi.

Popülaritesi onu Majesteleri ile aynı yola itti: ayakkabı modelini Nike tarafından kişiselleştirmek.

Nike, Adidas, Puma: Michael Jordan, LeBron James ve diğer sporcuların ayakkabılarını giymeleri için ödedikleri inanılmaz rakamlar

Hatta, kendi zamanındaki Jordan gibi, LeBron da Bugs Bunny ile bir filmde oynayacak. devamı niteliğindedir uzay sıkışması, şimdi A New Legacy altyazılı. Prömiyerinin bu yıl olması bekleniyor.

Ardından, Nike tasarımı ile LeBron James’in en popüler 7 ayakkabısını sizlerle buluşturuyoruz. Mağaza satışlarına göre StokXspor ayakkabı satışıyla ünlü.

Nike LeBron 8 Lakers

Lebron James

Aralık 2020’de piyasaya sürülen model, geçmişi 2011 yılına dayanan LeBron 8’i andırıyor. Ancak, NBA şampiyonluğunu kutlamak olduğu için artık Lakers’ın mor ve altın renklerine sahip. Ayrıca, yıldızı karakterize eden Aslan simgesi gibi başka ayrıntılara da sahiptir. Bu, ayakkabının dilinde bulunur. Orijinal lansman fiyatı 200 dolardı, ancak mağazada en çok satan ürün.

Nike LeBron 17 Grafiti

Lebron James

Bu model Haziran 2020’de piyasaya sürüldü ve oyuncunun 2006’da piyasaya sürdüğü Nike LeBron 4 Graffiti ayakkabısından ilham aldı. Siyah ve beyaz renklerde, grafiti ve sokak sanatından ilham alındı. Korkusuz ve Kazanan kelimeleri, oyuncunun cesur ve kazanan karakterine atıfta bulunarak öne çıkıyor.

Nike LeBron 18 Çok Renkli

Lebron James

Ayakkabının baskın bir siyah rengi var, ancak tabanı adından da anlaşılacağı gibi çok renkli. Çıkış ayı Eylül 2020 idi.

Nike LeBron 17 Hava Komutanlığı

Lebron James

Küçük, çok renkli boşlukların eşlik ettiği baskın beyaz renk ile tuhaf, taze bir model. Tabanı beyaz ve şeffaftır ve dilinde yıldızın adı LeBron’dur. Nisan 2020’de yayınladılar.

Nike LeBron 17 Düşük Siyah Kırmızı Koyu Gri

Lebron James

Bu sürüm Mart 2020’ye aittir ve önceki modellerden çok daha resmidir. Hakim renk siyahtır ve Nike swoosh gibi kırmızı detaylara sahiptir. Tabanı açık gridir.

Nike LeBron 7 MVP’si

Lebron James

Ayakkabı Haziran 2020’ye ait, ancak renkleri, ağırlıklı olarak beyaz ve gri bir dokunuşla bordo ve altın içeren Cleveland Cavs ile zamanına saygı duyuyor. Cavs ile 2009’da LeBron, normal sezondaki ilk MVP unvanını kazandı.

Nike LeBron 7 Orta Gün

Lebron James

Bu muhteşem model 2019 Medya Günü sırasında piyasaya sürüldü ve Mayıs 2020’de yeniden piyasaya sürüldü. Beyazın eşlik ettiği Lakers, mor ve altın renklerine sahiptir. Bağcıkları da altın.

Tüm gruptan favoriniz hangisi?

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…