Netflix’in yeni bir işlevi var: her kullanıcının zevkine göre dizileri ve filmleri akıllı telefona otomatik olarak indirecek

Netflix, bugünden itibaren mobil uygulamalarını yeni bir güncellemeyle güncelliyor. işlev: “sizin için indirmeler”. Akış platformu, bir süre önce dizi ve filmlerin çevrimdışı olarak indirilmesini etkinleştirdikten sonra artık içeriği otomatik olarak cep telefonuna indirecek. Ne indirileceğini seçmek, oynatma geçmişine göre her kullanıcının zevk ve tercihlerine bağlı olacaktır.

İşlev isteğe bağlıdır; bu, kullanıcının Netflix’in içeriği otomatik olarak indirmesini istiyorsa etkinleştirmesi gerektiği anlamına gelir. Etkinleştirildiğinde, seçmeniz gerekecek kullanılması önerilen indirmeleri kaydetmeye ayrılan alan (1 GB, 3 GB veya 5 GB). Netflix, indirmelerin yalnızca akıllı telefon bir Wi-Fi ağındayken gerçekleşeceğini söylüyor.

df

Evet tamam tüm katalog indirilebilir, Netflix, bazı dizi ve filmlerin çevrimdışı süre veya diğer kısıtlamalarla sınırlı olabileceğini belirtir. Niye ya? Bunlar Netflix’e ait ve orijinal olmayan içerikler olduğundan, üçüncü şahıslarla lisans anlaşmaları yapmak zorundadır.

fonksiyon bulunur Android uygulamasında bugünden itibaren mevcut. Şirket, iOS’a da yıl sonunda gelecek bir işlevsellik olduğunu belirtiyor. Bu, küresel olarak kullanılabilen bir özelliktir. Her ne kadar 2020 sonunda işlevselliği test etmeye başlasalar da, şimdi tüm kullanıcılara stabil bir şekilde ulaştığında.

Burada ilginç olan şey şu olacak kullanıcı için hangi yardımcı programa sahip olduğunu görün. Kullanıcının zaten izlediği için önceden ilgilendiği bir dizi veya film ise, genellikle çevrimdışı olarak kendisi indirecektir. Bu nedenle, bu yeni işlevsellik, kullanıcının çevrimdışı olarak indirmesini istediği yeni dizileri ve filmleri bulmak ve bazen İnternet bağlantısı olmadan görüntülenebilecek tek içerik olarak bulmak muhtemelen daha mantıklı olacaktır.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/75/9d/c2/5f60907d4bd22fa87c/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/42/1f/32/5f6090d44bd22fa87e/orijinal/miniatura-plex.jpeg»}

sürekli deneyler

Bu Netflix’in sunduğu daha deneysel bir işlevsellik son birkaç yıl boyunca. En yeni seçenek, reprodüksiyonlara bir zamanlayıcı koymaktır. Akış platformu aynı zamanda reprodüksiyonları daha yüksek veya daha düşük bir hızda sunan platformdu.

Yıl 2020 ve Netflix, HBO ve şirket hala iyileştirmeye açık: bunlar kaçırmaya devam ettiğimiz seçenekler

Netflix’in o sırada tanıttığı rastgele oynatma işlevi de dikkate değerdir, özellikle de isteğe bağlı video platformunun lehine olan en büyük noktanın ne izleyeceğinizi seçebilmek olduğunu hesaba katarsak. ‘İzlemeye devam et’ ise daha tipik ve Netflix gibi bir dijital hizmetten beklenen bir işlevdir.

Daha fazla bilgi | Netflix

– Haberler Netflix’in yeni bir işlevi var: her kullanıcının zevkine göre dizileri ve filmleri akıllı telefona otomatik olarak indirecek aslen yayınlandı Xataka Cristian Rus tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…