Netflix’in en başarılı filmlerinden biri bu hafta sonu YouTube’da ücretsiz

Günümüzün en büyük dizi ve film akış platformu olan Netflix, bunu yapmanın bir yolunu buldu. YouTube kanalınız aracılığıyla platformunuzu tanıtın. Bu tanıtım kampanyasında en başarılı filmlerinden biri olan, Chicago 7’nin duruşmasımevcut olacak bu hafta sonu boyunca YouTube kanalında ücretsiz.

Bu hafta sonu için şimdiden bir planınız var! YouTube’da Chicago 7 Davası’nı izleyin

Artık bu filmi Netflix’in YouTube kanalında ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Amerikan şirketinin kendi blogunda teyit ettiği üzere Netflix filmi, Chicago 7’nin duruşması YouTube kanalınızda mevcut olacak 21 Şubat Pazar sabahı saat 9’a kadar, İspanya saati.

Daha fazla bilgi: Bu 5 Netflix animesi Naruto’ya çok benziyor ve onları da seveceksiniz

Bu Netflix blog girişi, filmin yönetmeni tarafından yazılmıştır, Aaron Sorkinsbu da filminin ücretsiz olarak gösterildiğini açıklıyor. Bu tarihi davanın kararının yıldönümünü anmak ve bir kuşağa ilham veren gerçek vatanseverler olarak tasvir edilen insanları övdü.

Bu film, sözde Şikago 7bir grup Vietnam Savaşı karşıtı protestocu, ayaklanma niyetiyle eyalet sınırlarını aşmak için komplo kurmakla suçlanıyor. Chicago’daki 1968 Demokratik Ulusal Konvansiyonu.

İşte seni bırakıyoruz bu filmin Netflix YouTube kanalındaki doğrudan bağlantısı bu hafta sonu görebilmeniz için:

Bu bu ilk değil Netflix, kataloğunun bir kısmını YouTube kanalında ücretsiz olarak paylaştığını, geçtiğimiz Nisan ayından bu yana bazı belgesellerini herkesin kullanımına sunmuştu. 13. ve Evi Yıkınve doğa belgeselleri dizisinin bölümleri, Bizim gezegenimiz.

Bu net bir hareket platformunuzu ona abone olmayan birçok kullanıcıya yaklaştırındeneme ayını çıkardıktan ve diğer platformlardan müşteri çekmek HBO, Prime Video ve Disney+ gibi.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Netflix’in en başarılı filmlerinden biri bu hafta sonu YouTube’da ücretsiz girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…