Netflix ‘Sizin için İndirilenler’i başlattı: Zevkinize göre yeni otomatik indirme dizi ve film bu şekilde yapılandırıldı

İki yıldan uzun bir süre önce akıllı indirmeler ulaştı Netflix, şimdiye kadar çevrimdışı olarak izlediğiniz dizinin bölümlerini indirmekle sınırlı olan bir özellik. Bugün itibariyle de görmediğiniz dizileri ve filmleri otomatik olarak indirir.

Netflix yeni fonksiyon ile ‘Sizin için indirmeler’ Android cihazlarda yayınlandı, akış hizmeti her zaman sahip olmanızı istiyor İnternet bağlantınız olmasa bile izleyebileceğiniz yeni bir film veya dizi.

sizin için indirmeler

Bölüm sizin için indirmeler otomatik olarak indirecek kişiselleştirilmiş dizi ve film seçimi zevkinize göre ve bu seçim hafta boyunca güncellenecektir.

Netflix haberlerini herkesten önce nasıl edinirsiniz: böylece bir 'test kullanıcısı' olabilirsiniz

Bu yenilik geliyor varsayılan olarak kapalı ve onu etkinleştirmesi gereken kullanıcıdır. ‘İndirilenler’ sekmesi. Orada yeni bir sunum ekranı yapmamızı sağlar otomatik indirmeleri ayarlamaya başla.

Netflix Kendi Kendine İndirilenler

Kendi kendine indirmeyi etkinleştirmeye karar verirsek, cep telefonumuza kaç GB film ve dizi indirmek istediğimizi seçmeliyiz. Örneğin 3 GB alan bize yaklaşık 12 saatlik içerik sunacaktır.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/75/9d/c2/5f60907d4bd22fa87c/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/42/1f/32/5f6090d44bd22fa87e/orijinal/miniatura-plex.jpeg»}

Netflix Kendi Kendine İndirme

Kendi kendine indirmeler etkinleştirildiğinde, depolamayı her kullanıcıya atayabileceğimiz ve tam yapılandırmasına gidebiliriz. etkinleştir/devre dışı bırak en sonraki bölümleri indir veya indir film ve dizi seçimi.

üzerinden | Netflix

– Haberler Netflix ‘Sizin için İndirilenler’i başlattı: Zevkinize göre yeni otomatik indirme dizi ve film bu şekilde yapılandırıldı aslen yayınlandı Android tarafından Cosmos.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…