Netflix izlemek için en iyi İspanyol operatörlerin sıralaması

Netflix güncellendi daha iyi performans sunan İspanyol operatörlerin sıralaması dizi ve film platformundan içerik oynatırken yayın Akışıbirkaç ay sonra yanında olmak Şirketin Nisan 2020’den itibaren platformun düzgün çalışmasını sağlamak için içeriğinin kalitesini geçici olarak düşürme kararı nedeniyle.

Ocak ayı başlarında, şirket zaten duyurdu bu hız oranını geri kazanacaktı güncellenmiş veriler ve operatörlerin performansı hakkında daha kesin bilgiler elde etmesini sağlayacak yeni tekniklerle.

Akıllı TV’deki Netflix uygulaması.

Netflix, operatörlerin kalitesini nasıl ölçüyor?

Netflix, hizmetini sunarken şunu açıklıyor: platformu kullanan 190’dan fazla ülkeden milyon insanvideo gerekir şifreli bir biçime dönüştürmekyakın zamanda güncellenen daha düşük bit hızıyla eşit veya daha yüksek kalite sunar.

Bu sadece Netflix kullanıcılarına fayda sağlamadı. İnternet servis sağlayıcıları da nasıl olduğunu gördüler. ağlarına olan talep azaldıprime time sırasında bile.

Bu nedenle, Netflix karar verdi ISP hız indeksinizi, performansı daha doğru bir şekilde ölçmeye yönelik yeni tekniklerle güncelleyin. Şimdi, gibi faktörler cihazlar, kodlama şemaları veya satın alınan Netflix planı arasındaki farklarYanında saniyede megabit sayısı ve gönderilen görüntünün kalitesi.

Ancak şirket, sıralamayı hazırlarken hariç tuttuğunu belirtir. operatörlerin kontrolü dışındaki faktörler, kullanılan cihazın türü gibi. Ayrıca, ilk kez izin veriliyor. çeşitli internet servis sağlayıcıları aynı performans aralığına dahildir.

İspanya’da Netflix izlemek için en iyi operatörlerin listesi

İspanya topraklarına tekabül eden rapora baktığımızda, toplamda on iki ISSüç farklı performans aralığına ayrılmıştır.

Ortalama ile sıralamanın zirvesinde 3.8 Mbps birbirlerini bulurlar Euskaltel, Jazztel Fibra, Orange Fibra, R, Telefonica – Movistar Fibra ve Vodafone.

Hemen altında, bir 3.4 Mbps ortalama dört operatör daha görüyoruz: MASMOVIL DSL, MASMOVIL Fiber, Turuncu DSL ve Telecable.

Son olarak, ortalama ile 3.2 Mb/sn ve sıralamada üçüncü sırada yer alan Jazztel DSL ve Telefonica – Movistar DSL/Kablosuz.

İspanya'da Netflix performans sıralaması

Netflix’in İspanya’daki performans sıralaması.

düşmüş

Netflix’in en iyi çalıştığı ülkeler

Bu İspanya için. Ancak, Operatörlerin Netflix’te daha iyi performans sunduğu ülkeler hangileri?

Ne yazık ki İspanyol operatörler en iyi performansı sunanlar arasında yer almıyor. Netflix’e göre, orada ortalama 3,8 Mbps toplam hız ile en yüksek performans katmanındaki yedi ülke ve bölge. Onlar Tayland, İsviçre, Singapur, Hollanda, Hong Kong, Belçika ve Avustralya.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Netflix izlemek için en iyi İspanyol operatörlerin sıralaması ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…