Netflix için 'Amelie' yönetmeninin mekanizmalarının isyanını anlatan renkli bir hiciv olan 'BigBug' için Fragman

Netflix için ‘Amelie’ yönetmeninin mekanizmalarının isyanını anlatan renkli bir hiciv olan ‘BigBug’ için Fragman

Gönderen: SentiLecto

Fotoğraf: Wikipedia – Netflix merkezi

Yönetmeninin çok daha ilginç filmleri var, ancak Jean-Pierre Jeunet her şeyden önce uluslararası başarısı ‘Amelie’ ile hatırlanıyor, yüzyılın başında bütün bir indie nesline damgasını vuran zehirli çizgi roman romantizminin unutulmaz parçası. Ve ilgili yayınlar olmadan neredeyse on yıl olmuştu – çocuk macerası ‘TS Spivet’in harika yolculuğu’ndan bu yana, şimdi klasik yollarına Netflix için, aslında neredeyse çektiği filmleri anımsatan bir prodüksiyonla geri dönüyor. Otuz yıl önce Marc Caro’nun eşliğinde, küçük ekranda Casanova hakkında bir saatlik bir televizyon filmi ile görülmesine rağmen, dikkatlerden kaçan olağanüstü ‘Şarküteri’ ve ‘Kayıp Çocukların Şehri’,’. kişisel görsel stili ile çok belirgindir. Onlardan, en kaygısız Fransız bande-desinée’sine özgü bilimkurguya yönelik estetik bir zevki ve Jeunet’in Hollywood’daki doğrulanabilir deneyiminde zaten ele aldığı yapay zeka temasını miras alıyor: ‘Alien: Resurrection’.

Mektuplarında, Hollywood endüstrisinin “modern çağa geçişte başarısız olduğu” için, onlarınki gibi uygulamaların tüketici talebine yanıt verdiğini de vurguladılar. Mektupta şunlar yazıyordu: “Belki de seyircileri cezalandırmaya çalışmak yerine iradelerini değerlendirip onlara taze, eksiksiz ve faydalı bir hizmet sunma zamanı gelmiştir.” , her iki müşteri de bazı akışlı içerik ödeme platformlarında hemen hemen aynı ödemeyi yaptığında, Amerika Birleşik Devletleri’nde halihazırda yayınlanmakta olan bir filmi izlemek için beklemek zorunda kalıyorlar.

Netflix, Inc., bir Amerikan eğlence şirketi ve akış platformudur.

1 ay sonra Netflix’e gelecek olan BigBug, gelecekten bir grup şehirlinin, varoluşun en sıradan yönlerini bile çözen akıllı mekanizmalar tarafından tamamen aracılık edilen bir varoluşu nasıl yaşadığını anlatıyor. Makine isyanı patlak verdiğinde, kendi robot yardımcıları onları kendi güvenlikleri için kilitler.

Hollywood ödül sezonu yaklaşırken ve Netflix, yapımlarını her türden rağbet gören heykelcikler arasından seçmeye teşvik ederken, yapımcılığını aynı isimlerle mücevherlerin ardındaki ‘Örümcek Adam: Yeni Bir Evren’ olarak adlandırılan film aldı. hepimizin yararlanabileceği içerik tanıtımı: tamamen ücretsiz bir dijital sanat kitabı.

Kaynak: Xataka

Ülkeler: Amerika Birleşik Devletleri

Şehirler: Hollywood

Bu haberin önceki haberlerden hikayesi: >Netflix için ‘Amelie’ yönetmeninin mekanizmalarının isyanını anlatan renkli bir hiciv olan ‘BigBug’un Fragmanı>>>>>Netflix ve Hollywood’un büyük baş ağrısı olan ve açık olması sayesinde devrime neden olan Close Popcorn Time kaynak – 05 Ocak 2022 (Genbeta)>>>>>Netflix, ‘Makinelere Karşı Mitchells’ sanatı üzerine güzel dijital kitabı ücretsiz olarak yayınlıyor – 11 Ocak 2022 (EntertainmentBit)

Haberlerde en çok bahsedilen varlıklar:

Id Varlık Pozitif Negatif Adlandırılmış-Varlık Toplam oluşum Oluşumlar (görünümler)

bir Netflix 0 0 KİŞİ 5 Netflix: 5
2 TS_Spivet 0 0 DİĞER 3 (zımni) o (referans: TS_Spivet): 3
3 ceza 0 elli YOK 2 Bu ceza: 2
4 ts_spivet’in sıra dışı yolculuğu 80 40 YOK 2 TS_Spivet’in Olağanüstü Yolculuğu: 2
5 makineler 144 0 YOK 2 akıllı makineler: 2
6 içerik 80 0 YOK 2 tanıtım içeriği: 2
7 kendi güvenliğiniz yirmi 0 YOK 2 (zımni) o (başvuru: kendi güvenliği): 2
8 Hollywood 0 0 YER 2 Hollywood’un: 2
9 mektup 0 0 YOK 2 kartınız: 1, kart: 1
10 varoluş 0 0 YOK 2 bir hisse senedi: 1, hisse senedi: 1