Netflix, HBO, Disney +, Spotify ve diğer platformları paylaşmak ve böylece yılda çok para kazanmak için en iyi web siteleri

Kısa süre önce, istediğiniz tüm içeriği daha az harcayarak izlemek için Netflix, HBO, Disney+ veya Prime Video aboneliklerini nasıl yöneteceğinizi anlattık. Anahtarımız basitti: Ay bazında hangi dizileri izlemek istediğimizi iyi planlayın ve yalnızca ilginç şeyler olduğu sürece bir hizmet kiralayın Günlük olarak görmek için.

Bu, akrabalar ve diğer kişilerle bir hesabın paylaşılması anlamına gelmiyordu, ancak her şeye sahip olmayı ve daha az ödemeye devam etmeyi tercih edenler var. Netflix’i paylaşmayı daha zor hale getirmenin yokluğunda, VPN, Office 365 vb. hizmetlerin yanı sıra o platformu ve video akışı veya Spotify için başkalarını paylaşacak insanları bulmak söz konusu olduğunda hayatı çok daha kolay hale getiren iki web sitesi öneriyoruz.

Birlikte Fiyat

Birlikte Fiyat

Birlikte Fiyat olarak çalışan bir web sitesidir Netflix’i ve çok daha fazlasını paylaşabileceğiniz grupları aramak ve bulmak için aracı: Audible, Deezer, Plex, MUBI, Storytel, Setapp, PureVPN, Spotify Premium, Disney+, HBO, Nintendo Switch Online, YouTube Premium, vb.

Kayıt olmamız gerekiyor ve platform, her bir hizmeti paylaşmak isteyen insan gruplarını aramamıza izin verecek. Bir bakışta, daha önce oluşturulmuş grupları, içindeki insanların işgalini (boş alanlarla birlikte) ve her bir hizmet için ne kadar ücret ödendiğini görebiliriz. Bu nedenle, örneğin Disney+ örneğinde, üç kişilik bir grupta yıllık maliyet 21,16 Euro’dur.

Netflix'i paylaşmak için birlikte fiyat

Birlikte Fiyat

Taksitleri bölüştürmeyi ve Bizums yaparak, havale veya elden ödeme yaparak ödemeyi kabul ettiğimiz arkadaşlarla bir grup paylaşmaktan farklı olarak, Together Price tüm ödemeleri dağıtmak, yöneticiye göndermek için kendi ödeme ağ geçidine sahiptir ve bizde yok. endişelenmek. VE Bu şekilde para kazanıyorlar, hizmete bağlı olarak %18 ile %30 arasında komisyon alıyorlar.. Web’de dedikleri gibi, Netflix veya Spotify gruplarında 0,99 €’luk bir yönetim maliyeti vardır.

Bir grubun yöneticisiyle iletişim kurmamız veya diğer katılımcılarla iletişim kurmamız gerekirse, Together Price’daki entegre sohbeti kullanabiliriz.

{«videoId»:»x7zw6ba»,»autoplay»:true,»title»:»Netflix şifre paylaşımını kısıtlamaya çalışıyor»}

Ahtapot, daha çok İspanya’ya odaklanmış bir hizmet

Hesabı Paylaş

Pulpo, Netflix hesaplarını paylaşmaya yardımcı olan başka bir İspanyol alternatifidir. Disney+, Filmin, HBO, Movistar+ Lite, Netflix Premium ve Spotify Ailesi. Bir yönetici veya grupların üyesi olabilirsiniz, yani hesabı yöneten veya önceden oluşturulmuş bir hesaba katılan kişi olabilirsiniz.

Katılımcılardan 0,50 ile 1,50 Euro arasında komisyon alın Hangi platformun kullanıldığına bağlı olarak ve Together Price gibi, yöneticiye yapılan ödemeleri otomatik hale getirmekten sorumludur, böylece dokunduğunda paylaşılan aboneliği öder.

Ahtapot

Yani, bu hizmetlerle, aboneliği güvenilir arkadaşlarla böldüğümüzden daha fazlasını ödeyebiliriz, ancak onların var olduğunu bilmek güzel paylaşacak birini bulamazsak diye. Belki bunu büyük platformlarda bulmak kolaydır, ancak diğer daha küçük veya daha niş olanlarla işler karmaşıklaşıyor.

Aylık ücretlerle sadece Netflix, HBO ve Disney+ kullanarak yılda 200 Euro’dan fazla tasarruf sağlanabiliyor.

Hesaplar kolay: HBO, Netflix ve Disney+ paylaşımının aylık maliyeti 13 avro olabilirken, paylaşmadan üçünün de maliyeti standart Netflix planıyla 30’a çıkıyor. Bir yıl 204 Euro tasarruftur.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Netflix, HBO, Disney +, Spotify ve diğer platformları paylaşmak ve böylece yılda çok para kazanmak için en iyi web siteleri aslen yayınlandı Genbeta Antonio Saban’ın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…