Netflix, HBO, Amazon Prime Video'daki en iyi 10 2020 dizisi...

Netflix, HBO, Amazon Prime Video’daki en iyi 10 2020 dizisi…

Sadece 10 dizi izleyebileceksen, bu olmalı. Bu yıl 2020, koronavirüs pandemisi ile yaşadığımız her şey nedeniyle ağzımızda acı bir tat bıraktı. Bununla birlikte, akışlı içerik platformlarının yükselişini tamamladığı yıl da oldu. toplamak kolay değil en iyi dizi 2020ancak en büyük etkiye sahip olanları ve bir göz atmanız için en çok önerilenleri size göstermek için çaba harcadık.

Yaşadığımız krizle ilgili bu kadar bilgiden sonra, dikkatin dağılması her zaman iyidir ve HBO, Amazon Prime Videosu, Netflix Y Disney Onlar bu konuda uzmandır.

Bugün çoğumuz Disney platformunun nasıl çalıştığını zaten biliyoruz, tıpkı diğer akış platformları gibi. GizTab’da başka vesilelerle en çok tavsiye edilen Netflix dizilerini zaten derledik.

Ancak bu sefer daha da ileri gitmek ve en ünlü platformların her birinin öne çıkan özelliklerinin bir özetini sunmak istiyoruz, böylece çevrimiçi dizileri izleyebilir ve iyi eğlenceler yaşayabilirsiniz.

[top]

2020’nin en iyi 10 dizisi

Bu karmaşık bir iştir, özellikle bu yılki her şeyin dizisi çok çeşitli olduğundan ve her zevke uygun.

Bu nedenle, bu platformların kullanıcılarının elde ettiği başarı dikkate alınarak, bu önerilerin öznel bir değerlendirmeye dayandığı dikkate alınmalıdır. Bunları türe göre düzenliyoruz, böylece en azından hepsi birbirine karışmasın ve böylece sevdiğiniz şeye en uygun türü seçebileceksiniz.

2020’nin en iyi romantik dizisi

Yabancı (Netflix)

Bu, anın en çok izlenen romantik dizilerinden biridir. Aşkın zamanda yolculuk yapabildiğinin bir örneği. Göreceğiniz gibi, manzaralarının sahneleri muhteşem bir şey.

Yemek Aşkı (HBO)

Isabel Coixett tutku, aşk ve tabii ki yemeklerin iç içe geçtiği sahnelerle zarif bir dizi oluşturmaktan sorumlu. Her bölümde, birbirinden lezzetli gastronomik tekliflerle ilgili farklı ortamlarda birbirini tanıyan bir çift yer alıyor.

Bit Torbası (Amazon Prime Videosu)

Fleabag, en iyi arkadaşını kaybettikten sonra kişisel bir kriz yaşayan, mücadele eden ve bağımsız 30 yaşındaki bir kadının hikayesini anlatıyor. Karakter, küstah ve çığır açan bir tavırla, bekar bir kadının hayatından nasıl zevk alabileceğini, tereddüt etmeden nasıl yaşadığını ve cinselliğini kınayan eleştirel bir izleyiciye meydan okuyor. tarafından yapılmış bir dizidir. Phoebe Waller Köprüsü ve gördüğünüz gibi, bu konuda gerçekten geleneksel olan hiçbir şey yok.

sen (Netflix)

Bu dizi romantik ve sapık arasındadır. Kahraman (Joe Goldberg) apriori olarak iyi bir insan gibi göründüğü için saçlarını diken diken ediyor, ancak görünüşte normal bir adam imajının arkasında takıntılı ve tehlikeli bir psikopat var. Joe’nun kurbanlarını cezbetmek için kullandığı yöntemlere ve stratejilere bizi alıştırmak için mükemmel malzemelere sahipsiniz. Ayrıca birinci kişi ağzından anlatılması bizi ana karaktere çok daha yakınlaştırıyor.

en iyi komedi dizisi

Seks Eğitimi (Netflix)

cinsel eğitim Son zamanların en komik komedilerinden biridir. Başrol oyuncusu Otis Milburn, hiçbir cinsel deneyimi olmayan ve oldukça utangaç genç bir adamdır ve çok aktif bir cinsel yaşamı olan bir anne olarak boşanmış bir terapiste sahiptir. Ayrıca, bunun hakkında konuşmaktan çekinmeden. Otis, annesinin nasihatini dinleyerek edindiği bilgilerden yararlanır ve sonunda bunu arkadaşları ve tanıdıkları ile birlikte uygulamaya koyar. Bu onu abartılı ve eğlenceli durumlar yaşamaya yönlendirecektir.

Oda 104 (HBO)

Bu, daha önce bir önceki makalede incelediğimiz 2020’deki en iyi HBO dizisinin prömiyerlerinden biridir. Oda 104, mizahı terör ve drama ile birleştirir. New York banliyösünde bir motel odasında yer almaktadır. Her bölümde bizi şaşırtmaya hazır farklı karakterler olacak.

Muhteşem Bayan Maisel (Amazon PrimeVideo)

Amy Sherman-Palladino, kariyerine komedyen olarak başlamayı göze alan Midge’in (Rachel Brosnahan) hikayesiyle bizi 1950’lere götürüyor. İyimserliğiniz ve takip etmenin ne kadar kolay olduğu takdir edilmektedir. İzlemeye değer bir komedi. Bu, en iyi Amazon Prime Video serilerinden biridir.

Simpsonlar (Disney+)

Kim bu noktada bu kadar tuhaf çizimler ailesini bilmiyor? Birçok nesil Simpsons’ı izleyerek büyüdü ve şimdiki nesillerde hala insanları konuşturuyorlar. Disney+’da bu alanda en deneyimli kişilerden en iyi mizahın tadını çıkarmaya devam edebilirsiniz.

En iyi gerilim ve gizem serisi

Karanlık (Netflix)

Bu yaz Netflix’in en çok beklenen dizilerinden biri prömiyerini yaptı. Dark, üçüncü ve son sezonuyla büyük dozlarda gizem vaat ediyor. Bu Alman dizisi, büyük başarısını kayıtsız bırakmadan sonlandırıyor.

Uyuyanlar (HBO)

Komünist Çekoslovakya’da geçen bir kadın ve kocası kaçaktır. Döndüğünde koca ortadan kayboldu. Entrika, muhalifler ve devlet güvenliği ile silahlı çatışmalar çerçevesinde başlıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir: True Detective (HBO), The Night Of (HBO), Stranger Things (Netflix), The Rain (Netflix), Fargo (Amazon Prime), The Infiltrator (Amazon Prime).

Leave a Reply