Netflix aboneliğinizi nasıl iptal edersiniz

Netflix, evlerimizde eğlencenin önemli bir parçası haline gelmiş olsa da, bizi yeterince çeken dizi veya filmlerin olmadığı zamanlar vardır ve biz sadece diliyoruz. aboneliğimizi iptal et. Ayrıca Disney Plus ve Amazon Prime gibi rakiplerin gelişiyle Netflix eskisi kadar gerekli görünmüyor.

Bu ve diğer nedenlerle Netflix aboneliğinizi iptal etmek isteyebilirsiniz. Durumunuz buysa, basit ve kesin bir şekilde nasıl yapacağınızı keşfetmek için bu küçük kılavuzu sonuna kadar okumaya devam edin.

Netflix üyeliğinizi iptal edin

Bu adresi girerek herhangi bir tarayıcıdan üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Sizi, giriş yapmanız gereken bir sonraki sayfaya götürecek ve ardından yazan harflere tıklayacaksınız. Üyeliği iptal et.

Bunu yapmak sizi hesap ayarlarınıza götürecek ve burada aynı zamanda şunu yazan gri bir düğme göreceksiniz. Üyeliği iptal etbasın ve ardından yazan mavi düğmeye basın iptali sonlandır. Bunu yapmak, üyeliğinizi neden iptal ediyor olabileceğinizin çeşitli nedenlerinin bir listesini getirecektir. Durumunuza en uygun nedeni seçin ve Bitti’ye basın.

netflix üyeliğini iptal etme adımları

Bununla bitmiş olacaksın Netflix üyeliğinizi iptal etmek bu kadar kolay. Ödeme tarihiniz ne olursa olsun ayın herhangi bir gününde yapabilirsiniz, çünkü Netflix sözleşmenizde kalan günleri onurlandıracak ve kalan süre boyunca tüm içeriğine erişmeye devam edeceksiniz. Size burada gösterdiğimiz bu prosedürün aynısı bir bilgisayardan da yapılabilir ve izlenecek adımlar tamamen aynı olacaktır.

Netflix üyeliğinizi geri alın

Herhangi bir nedenle gelecekte Netflix aboneliğinizi iptal ettiğiniz için pişman olursanız, tek yapmanız gereken hesap ayarlarınıza geri dönmek ve bunun yerine Üyeliği iptal etgörünecek Üyeliği Sıfırla. Basın ve hiçbir şey olmamış gibi Netflix hesabınızın keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz.

netflix üyeliğini sıfırla

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Netflix aboneliğinizi nasıl iptal edersiniz girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…