Nest Hub hoparlörleri bir güncelleme alıyor: Yakınlaştırma desteği, Aile sekmesi ve çalar saat iyileştirmeleri

Google, bağlantılı ve akıllı hoparlörlerinin kullanımını teşvik etmeye devam ediyor ve bu sefer sıra, ekranlı hoparlör serisi Nest Hub ve Nest Hub Max’te yeni bir özellik kazanıyor. daha fazla iyileştirme ve haberle güncelleme kullanımını geliştirmek ve kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Nest Hub hoparlörleri, 1.52 sürüm numarasını taşıyan güncellemenin gelişinden yararlanır. Dağıtımını başlatan bir güncelleme tüm Google Nest Hub ve Hub Max hoparlörleri için Test programı aracılığıyla uygun deneme süresinden sonra.

Evde daha entegre

aile 2

Ve konuya girmek, Nest Hun ürün yazılımı sürüm 1.52, üç noktaya odaklanır alarmların iyileştirilmesi ve yenilenmesi, yeni bir “Aile” sekmesi ve görüntülü görüşme yapabilmek için eklenen yeni bir servis.

alarmlar

Alarm sisteminden başlayarak, arayüzü değiştiratlıkarınca tasarımını terk eden ve Android cep telefonlarımızın ekranında bulabildiklerimize benzer şekilde ayarladığımız tüm alarmları göstermek için liste biçimini benimseyen .

Google Home ile Nest hoparlörde müzik dinlemek için YouTube Music'i Spotify'a nasıl geçirebilirsiniz?

Ek olarak, alarm sistemi iyileşir, varsayılan olarak gelen 20 ses arasından seçim yapma imkanısesi düşük, orta, yüksek veya doğal modda ayarlama imkanı ile.Ayrıca, gün doğumu çalar saatini etkinleştirebilir veya alarmı kapattıktan sonra günaydın rutininizi etkinleştirebilirsiniz.

gündoğumu

Şafak çalar saat aracılığıyla odamızda akıllı ampulleri yapılandırabiliriz tıpkı piyasada bulabileceğimiz bazı çalar saatlerin yaptığı gibi, güneşin doğuşunu simüle etmek için. Bu etkinin süresini 5, 10, 15, 20, 25 veya 30 dakikalık periyotlarla ayarlayabiliriz ve buna rahatlatıcı bir ses ile bir ön alarm eşlik edebilir.

Ayrıca “Aile” adlı yeni bir sekme var., yapışkan notlar eklemek için bir alana erişim sağlar. İngilizce versiyonunda ayrıca etkileşimli hikayeler ve Aile Zili işlevi de olacak, böylece yemek zamanı, arama yapma zamanı gibi bir tür etkinliği duyurmak için bildirimler oluşturulabilecek…

Aile

Ve şimdi video görüşmeleri alanında Nest Hub ve Nest Hub Max, Zoom ile entegre olurböylece artık “İletişim” sekmesinde bu platformdan arama yapabilirsiniz.

üzerinden | 9to5Google

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Nest Hub hoparlörleri bir güncelleme alıyor: Yakınlaştırma, “Aile” sekmesi desteği ve çalar saat iyileştirmeleri aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…