Neon Genesis Evangelion'un çılgın bir USB hub'ını yaratıyorlar

Neon Genesis Evangelion’un çılgın bir USB hub’ını yaratıyorlar

Pek çok anime dizisi var ve bazıları Dragon Ball, son Attack on Titan veya Naruto kadar efsanevi. Ama kişisel olarak birini seçmemiz gerekirse, çoğumuz Neon Genesis Evangelion ile kaldık.

Evangelion, robotlar ve dev canavarlar arasındaki basit bir savaştan çok daha fazlasını gizleyen bir eserdir. İnsanın en kötü yanlarını o kadar çok gösteren bir dizi ki Japonya’da ve yurtdışında kült bir iş haline geldi hatta kişiselleştirilmiş akıllı telefonlara sahip olma noktasına. Şimdi, dürüst olmak gerekirse, bizi aşık eden bu çılgın USB hub’ını yarattılar.

Evangelion USB hub’ı mı? Paramı al!

Shinji, robota bin!

IThome’a ​​göre, bir Japon şirketi ne yazık ki bu muhteşem ürünü piyasaya sürdü. görünüşe göre sınırlarını terk etmeyecek.

Bu bir Evangelion temalı USB hub’ıdır, daha spesifik olarak EVA 01 ve 8 x 9 x 16,5 cm boyutundadır. Ve daha da önemlisi, birkaç USB tip A 3.0 ve USB tip C konektör sunar.

Plastikten yapılmış, 60 dolar civarında fiyatlandırılıyor ve bu yılın Eylül ayından itibaren satışa sunulacak.

Evangelion şu anda Netflix’te izlenebilir ve şimdiye kadar yaratılmış en iyi anime serilerinden biri.

Evangelion

İnsanların Melekler adı verilen uzaylıların sürekli saldırılarına direndiği bir gezegende, yalnızca dev insansı robotlar olan EVA’lar onları durdurabilir. Shinji, istemeden EVA’lardan birinin pilotu olacak ve o andan itibaren hayatı tamamen değişecek.. Ama melekler nedir? Ve EVA’lar? Gerçekten robotlar mı… yoksa başka bir şey mi saklıyorlar?

İlk başta göründüğü gibi görünse de, Evangelion, devasa yaratıklara karşı sadece başka bir robot serisi değil. Bütün bunlar, muhteşem robot savaşlarının en az olduğu mükemmel bir felsefi, psikolojik ve dini eseri anlatmak için sadece bir bahane.

  • Yıl: bindokuzyüz doksan beş
  • mevsimler: 1
  • bölümler: 26
  • Süre: yaklaşık 25 dakika

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Tuhaf bir Neon Genesis Evangelion USB hub oluşturuyorlar girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…