Neden piyasadaki para için en iyi değer olan realme 8 Pro’ya bahse giresiniz?

Realme’nin İspanya’daki hızlı büyümesi, esas olarak, açıkça bir övünme olan orta menzilli terminallerinin satış başarısından kaynaklanmaktadır. para için sansasyonel değerrealme 7 Pro veya yakın zamanda sunulan gibi terminaller tarafından desteklendi realme 8 pro.

İkincisinde, sonuncusu ile karşı karşıyayız. yıldız terminali gibi, selefinden bazı özellikleri devralan bir terminal sayesinde yakın zamanda genişletilen realme mobil kataloğundan büyük ekranı veya hızlı şarjı ama bu, her şeyden önce, bir fotoğraf bölümünde büyük gelişme. Yani bu yeni realme 8 Pro ile rekabette öne çıkıyor 108 megapiksel ana kamerabirkaç kişinin ulaşabileceği bir ilerleme, aynı zamanda bir son derece rekabetçi fiyat.

realme 8 Pro şu an için en iyi seçenek mi? paranın karşılığı? Sonra, size veriyoruz dört zorlayıcı neden ona bahse girmek kendin için yargıla!

realme 8 Pro, 300 Euro’dan daha ucuza satın alabileceğiniz en iyi terminallerden biridir.

Mükemmel bir ekran ve göz kamaştıran bir tasarım

realme 8 Pro’da bir 6.4 inç Süper AMOLED ekran çözünürlük ile FullHD+, 180Hz dokunmatik örnekleme hızı ve tam güneş ışığında bile içeriğimizin keyfini çıkarmamızı sağlayacak maksimum 1.000 nit parlaklık. Bu ekranın yenileme hızı 60 Hz’de kalsa da çok kaliteli bir panel hangi onun için öne çıkıyor keskinlik ve bazıları için harika görüş açılarıekrana hemen hemen her pozisyondan bakabilme.

Daha fazla bilgi: realme 8 Pro, inceleme: 108MP kamerasıyla fotoğrafçılık çıtasını yükseltiyor

Öte yandan tasarımına odaklanan realme 8 Pro, pil kapasitesini kaybetmeden selefine kıyasla hem kalınlığı hem de ağırlığı azalttıayrıca bir daha iyi kavrama yenilikçi tasarımında kullanılan malzemeler sayesinde arkaile donatılmış bir mat dokunuş bunun yanı sıra bir yüzüne şirket sloganındaki meraklı bir ayna efekti basılmıştır.

Üst düzey bir terminalin bazı kameraları

Kesinlikle cihazın öne çıkan özelliği, önceki modellere göre daha büyük bir evrimi takdir ettiğimiz bölüm. Böylece realme 8 Pro, aşağıdakilerden oluşan dörtlü bir arka kamera ile donatılmıştır. 108 megapiksel ana sensör, monte eden markanın ilk terminali oldu. Ek olarak, dörtlü kamerası ultra geniş açılı bir sensör içerir. 8 megapikselbir makro sensör 2 megapiksel ve siyah beyaz portre sensörü 2 megapiksel.

realme 8 Pro'nun arka kameraları

realme 8 Pro’nun arka kameraları

Yetişkinler, biraz almak için daha kaliteli fotoğraflarbu kamera paketi, aşağıdakiler gibi bir dizi yeni teknolojiyi kullanır: “Sensör Yakınlaştırma”optik zoom ile elde edebileceğimizden daha iyi sonuçlar veren üç kat dijital zoom veya “eğim kaydırma”görüntülerin bulanıklaştırılmasını özelleştirmek için özel olarak tasarlanmış gelişmiş bir mod.

Benzer şekilde, bir vitamin gece modu çok parlak gece fotoğrafları elde eden ve üç portre modu farklı durumlara uyum sağlayan: dinamik bokeh, neon portre veya AI renkli portre.

Öte yandan, konuyla ilgili olarak ön kamerabu realme 8 Pro, Sony IMX471 sensörünü donatıyor f / 2.45 odak açıklığına sahip 16 megapikselGeceleri bile harika çözünürlükte çok parlak görüntüler elde edebilen .

Segmentindeki en hızlı şarj

Orta aralıkta giderek daha standart hale gelen teknolojilerden biri hızlı şarjdır ve bu realme 8 Pro, bulabileceğimiz en hızlı yüklerden biri 300 Euro’dan daha az bir cep telefonunda.

Bu aralıktaki terminallerin çoğu genellikle en fazla 33W hızlı şarja sahiptir, ancak realme 8 Pro hızını 50Wcihazı şarj etmemize izin veriyor Sadece 47 dakikada %100. Ayrıca acelemiz varsa bu şarj teknolojisi bize %50’ye varan pil gücü sağlayacaktır. bir saatin çeyreğinden biraz fazla.

realme 8 Pro'nun ultra hızlı şarjı

realme 8 Pro’nun ultra hızlı şarjı

Geri kalanı için bize vaat eden 4.500 mAh pil içerir. sekiz saatten fazla ekran hem de farklı akıllı tasarruf modları bu, şarj cihazının bir endişe kaynağı olmadığını garanti eder.

realme 8 Pro’yu en iyi fiyata alın

Şu anda realme 8 Pro, piyasadaki para için en iyi değere sahip terminallerden biri ve hızlı olursak, onu kısa sürede ele geçirebiliriz. özel fiyat.

Böylece realme 8 Pro, 31 Mart’ta 0,99 TL fiyatla satışa çıkıyor. 279 € 6+128 GB versiyonu için ve 299 € 8+128 GB bellek sürümü için. Ancak realme lansman promosyonu sayesinde bunlardan herhangi birini bir önemli indirimhem markanın web sitesi aracılığıyla hem de Amazon, PcComponentes, Mediamarkt veya Aliexpress aracılığıyla.

Daha fazla bilgi: realme 8 Pro resmi: teknik sayfa ve tüm özellikler

Ve 30 Mart’a kadar realme 8 Pro’yu 6 + 128 GB için ön sipariş verebiliriz. 259 € ve 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama ile en eksiksiz realme 8 Pro, 279 €.

Bu yeni terminalle birlikte realme, yeni akıllı saatini satıyor. realme İzle S Probaşlangıç ​​fiyatı ile 129,99 €yeni TWS kulaklıklarının yanı sıra, realme Buds Air 249.99 Euro’luk resmi bir fiyatı olan ve aynı zamanda özel bir şekilde indirimli 39,99 €.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Yazı Piyasadaki para için en iyi değer olan realme 8 Pro’ya neden bahis edeyim? ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…