Neden Google Chrome yerine Samsung’un tarayıcısını kullanmalısınız?

Hem bilgisayarlarda hem de cep telefonlarında Google Chrome, çoğu kullanıcı tarafından tercih edilen ve en çok kullanılan tarayıcıdır, ama belli ki tek değil.

Google Chrome, özellikle Android telefonlarda giderek daha fazla rekabete giriyor. Örneğin, Samsung cihazlarının kendi web tarayıcıları vardır, bunu denediyseniz gerçekten iyi çalıştığını fark edeceksiniz. Ancak, Samsung’un tarayıcısı Google Chrome’un yerini tamamen alabilir mi?

Neden Google Chrome yerine Samsung tarayıcısını kullanıyorsunuz?

Daha fazla bilgi: Internet Explorer Netscape’i nasıl yedi ve Google Chrome Internet Explorer’ı nasıl yedi

Samsung cihazları arasında senkronizasyon

Standart tarayıcıyı Galaxy Note20’de kullanmak kötü bir seçenek değil

Samsung tarayıcısını kullanmanın avantajlarından biri, Güney Kore markasına ait başka ürünlerimiz varsa, senkronizasyon, başka bir uygulama indirmeye gerek kalmadan çok daha kolay olacak.

Sadece Samsung Cloud’da oturum açarak yer imleri, şifreler ve diğerleri gibi tüm bilgilerin senkronizasyonuna sahip olacağız. Ekosisteminizin Samsung ürünlerine dayalı olması durumunda, Seri tarayıcıyı kullanmak kötü bir seçenek değil.

Google Chrome’dan daha iyi uyarlanmış

Android'de Google Yeni Google Chrome Düeti

Google Chrome en çok kullanılan tarayıcıdır ancak giderek daha fazla rekabete sahiptir.

Google Chrome, cep telefonları veya tabletler gibi binlerce Android cihazda kullanılmak üzere tasarlanırken, Samsung’un web tarayıcısı yalnızca Güney Koreli firmanın ürünlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.. Yani arayüzü Samsung ürünlerine uyarlanmak üzere oluşturulmuştur.

Samsung’un web tarayıcısını kullanmak, örneğin bir Galaxy S20’de Google Chrome’dan çok daha kolaydır. Tek elle kullanımı daha kolay, daha iyi bir kullanıcı deneyimi için tarayıcıyı özelleştirme olasılığını unutmadan kontrollerin daha iyi yerleşimi (ve daha iyi anlaşılması), ne yazık ki Chrome ile yapamayacağınız bir şey. Yani, arayüzü Google Chrome’unkinden çok daha üstün.

Ayrıca, belirli web sayfalarını dolduran can sıkıcı reklam engelleyiciler çok daha iyi çalışıyorlar Samsung tarayıcısında Google Chrome’da olduğundan daha fazla.

gerçekten iyi çalışıyor

galaksi s20 mavi

Bir Samsung cihazınız varsa, seri tarayıcıyı deneyin

Samsung tarayıcısını kullanırken iyi çalışmadıysa, yukarıdakiler hiçbir işe yaramazdı, ancak gerçek şu ki çalışmıyor. Google’daki varsayılan arama motorunu yalnızca DuckDuckGo, Bing veya Yahoo! gibi diğerlerine değiştiremezsiniz. ama onu kullanırken deneyim hızlı, basit ve çok kolay.

Ayrıca, varsayılan olarak kapalı otomatik video oynatma, QR kod tarayıcı, bağlantıları diğer uygulamalarda açma seçeneği ve diğer birçok gerçekten kullanışlı seçeneğe sahiptir. Samsung’un tarayıcısını gerçekten eksiksiz bir araç haline getirin.

Dikkatli olun, Google Chrome’un Samsung tarayıcısından daha kötü olduğunu veya ikincisinin daha hızlı olduğunu söylemiyoruz, sadece biri ile diğeri arasındaki farkın o kadar büyük olmadığını ve bir Samsung cihazın olması durumunda, Google Chrome yerine stok tarayıcınızı kullanmak mantıksız değil.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Neden Google Chrome yerine Samsung’un tarayıcısını kullanmalısınız yazısı ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…