amazfit band 5 en uso

Ne Xiaomi ne de Samsung: En çok satan giyilebilir cihaz bu ve bugün %40 düşüyor

Hiç şüphe yok ki, teknolojinin ilerlemesi açısından durgunlaştığı bir zamanda yaşıyoruz. On yıllık harika yeni ürünlerimiz oldu ve günden güne iyileştirmeler her türlü gadget aracılığıyla. Giyilebilir cihazlar bunlardan biri ve özellikle Xiaomi Mi Band 6’nın liderliğinde akıllı bantlar, ancak bugün söyleyecek bir şeyi olan, Amazfit Band 5 27 Euro’ya (RRP 44,99 Euro).

Amazfit, giyilebilir teknoloji alanında her şeyi vermiş ve vermeye devam edecek bir firma. Sahip olmak akıllı bantlar ve akıllı saatler Geçen yıl analiz ettiğimiz Amazfit GTS gibi harika bir kategoride, Xiaomi, Samsung, Huawei ve diğer üreticilerle yüz yüze, hiç ter dökmeden savaşıyor. Bu model Amazon’da satışları süpürüyorve en çok talep edilen giyilebilir cihazların en üstüne yerleştirdik.

Amazfit Band 5’i sadece 27 Euro’ya alın

amazfit bant 5 kullanımda

Amazfit Band 5, Xiaomi Mi Band 6 ile birlikte en çok satan giyilebilir cihazlardan biri olan sadece 27 Euro karşılığında sizin olabilir.

Bu cihazı gördüğümüzde aklımıza gelen ilk şey Xiaomi Mi Band oluyor. Ve normaldir, görünüş olarak çok benzerler ve daha sonra performans olarak da benzer olduklarını göreceğiz. Yazının kenarlarında kavisli bir ekran sunar 1.1″ tam dokunmatik AMOLED boyutunda ve beğeninize göre özelleştirebileceğiniz 45 önceden yüklenmiş küre. Amazfit uygulamasında binlerce kişi sizi bekliyor. Basınç direncine sahiptir 5 ATM’ye kadar su altındayani onunla 50 metre derinliğe kadar dalış yapabiliriz.

İçine bakarsak hayatınızı kolaylaştıracak her türlü sensöre sahip olduğunu görürüz. hakkında bize bilgi verebilir. kan oksijen doygunluğu istediğimiz zaman izleyebiliriz uyku kalitesi her gece ve bizim kontrol edebilir 24 saatlik kalp atış hızı. Ve senden kaçmalarına izin verme 11 spor modu pratik olarak herhangi bir kullanıcıya uyum sağlamaya izin verecek entegre.

Bu yetmezmiş gibi kadının sağlığını da kontrol ederek takip eder. adet döngüsü ve yumurtlama dönemleribize yardımcı olur stresi kontrol etmek ve egzersizlerle nefes alma ve yapay zekası fiziksel durumumuzu değerlendirir bizim belirttiğimiz ve bileziğin günden güne izlediği bir dizi parametre ile. Şüphesiz, tavsiye edebileceğimiz 30 avronun altındaki en iyi akıllı bantlardan biri.

Mi Band modellerinde olduğu gibi, bu Amazfit Band 5’te de binlerce kayış, bilekliğimizi kişiselleştirmek için farklı renklerde ve olası şekillerde. Birçok kullanıcının testlerine göre pil ömrü yaklaşık Yoğun kullanımda 7 gün (ve tüm sensörler 24 saat etkinleştirildi), ancak çoğu kullanıcı yaklaşık bir süre düşünmüştür. ortalama 15 günXiaomi Mi Band 6’ya benzer.

Teklifler

En ucuz telefonlarEn kaliteli fiyatlı telefonlarÜcretsiz Android oyunları

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • Google Pixel 6 Pro, analiz: hak ettiğimiz Pixel
  • Xiaomi Mi Watch, analiz: 2022’de satın almaya değer mi?
  • Google Nest Cam iç mekan, analiz: evinizin güvenliği için harika bir müttefik
  • Xiaomi Redmi Watch 2 Lite incelemesi: Redmi’nin en ucuz akıllı saati buna değer mi?
  • OnePlus Buds Z2, analiz: 100 Euro’dan daha düşük bir fiyata aktif gürültü engelleme özelliğine sahip iyi kulaklıklar
  • HAMMER Blade 5G incelemesi: buna değer mi? Görüş, özellikler ve daha fazlası
  • Sony Xperia 5 III, analiz: kompakt akıllı telefonların kralı tüm izleyiciler için uygun değil
  • Kulaksız (1) Black Edition, analiz: büyük bahisler olarak asetatlar ve ses kalitesi

Ne Xiaomi ne de Samsung: Bu en çok satan giyilebilir ürün ve bugün %40 düştü girişi ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Leave a Reply