NAD, planlı eskimeye karşı mücadele etmek istiyor ve ses donanımını güncellemek için bu modül buna güzel bir örnek.

Küçük bir servet harcayarak son teknoloji bir ses sistemi satın alıyorsunuz ve birkaç yıl sonra reklamını yapıyorlar. yeni ses formatları daha yüksek sadakat, daha yüksek kapasiteli bağlantılar, yeni bir HDMI sürümü, yepyeni pahalı sisteminizi kısmen geçersiz kılan surround ses sistemi veya işlevselliğini bilmiyorum.

Bazı işlevlerin sonradan eklenebileceği doğru olsa da Yazılım güncellemeleriolağan olan şey, ekipmanın bazı temel bileşenlerinin değiştirilmesi gerektiğidir, olağan tüketici elektroniği ile yapamayacağımız bir şey, bir paradigma NAD değişmeye başladı birkaç yıl önce dedikleri şeyle Modüler Tasarım Yapısı (MDC).

Fikir, bir Modüler tasarım ses yükseltme bölümünün kendisinin ses dosyalarının işlenmesi ve yeniden üretilmesinden ve ayrıca video ile ilgili bölümden ayrıldığı bu son iki aşama, iki çıkarılabilir karta takılı gelecekte herhangi bir yeni biçim veya yenilik varsa değiştirilebilir.

{«videoId»:»x7zhl7f»,»autoplay»:false,»title»:»videolarınızda kullanmak için ÜCRETSİZ VE TAMAMEN YASAL MÜZİK İNDİRebileceğiniz 17 sayfa (1080p_25fps_H264-128kbit_AAC)»}

Üretici daha sonra yeni kartlar adı altında satışa sundukları gibi ekstra özelliklere sahip yeni kartlar çıkaracaktı. MDC USB DSD’siile uyumlu ses ekipmanınız için tasarlanmış bir tamamlayıcıdır. MDC tasarımı (M33, M32, M12, C-388, C-368, C-658 ve gelecek olanlar gibi) temelde Windows ve Mac bilgisayarlarla USB bağlantısı dosyaları oynatabilen harici bir DAC olarak işlev görmek için 24bit 192KHz’e kadar PCM ve DSD256.

Web için Mdc Usb Dsd

Modülün yerleşik asenkron USB bağlantısı yardımcı olur titreşimi, bozulmayı ve gürültüyü ortadan kaldırın Yaygın olarak ev bilgisayarlarında bulunur, entegre ses kartlarından daha yüksek kaliteli bir DAC sunar ve dosya koleksiyonlarımızdan müzik akışına kadar her şeyi çalarken daha iyi bir sinyal-gürültü oranı sunar.

Hala çalışan eski bir AV Alıcım var, daha yeni bir modele yükseltmeyerek neyi kaçırıyorum?

Fiyat ve müsaitlik

Bu modüler ve genişletilebilir elektronik fikri kulağa hoş geliyor, ancak dezavantajı, bu kartı ele geçirdiğinizden beri satın alırken ortaya çıkıyor. 499 avroya mal olacakgüncellemek istediğimiz ve o sırada satın aldığımız ses ekipmanının fiyatını eklememiz gereken fiyat.

Daha fazla bilgi | NAD

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler NAD, planlı eskimeye karşı mücadele etmek istiyor ve ses donanımını güncellemek için bu modül buna güzel bir örnek. aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…