Müziği her yere götürmek için satışta Bluetooth hoparlörler

Akıllı telefonlarımız, neredeyse her türlü görevi yapmamıza izin verdiği için gerçek cep bilgisayarları haline geldi. Ancak buna ek olarak, inanılmaz fotoğraf ekipmanlarına sahip daha fazla model bulduğumuz için çoğu durumda kameraların yerini aldılar. En sevdiğimiz müziği herhangi bir yere götürmenin de en iyi yolu olduklarını unutmadan, evet, bu durumda bir kullanmamız gerekecek. bluetooth hoparlör Bu, müziği telefondan arkadaşlarınızla ve ailenizle kolayca paylaşmamızı sağlar.

Bu şekilde, nereye gidersek gidelim, havuza, sahile, dağlara, arkadaşlarla veya aileyle toplantılara vs. hoparlörü yanımıza alabilir ve telefonumuza veya telefonumuza kayıtlı tüm müzikleri hoparlörden çalabiliriz. kullandığımız müzik akışı hizmetlerinden herhangi birindeki favori çalma listeleri. Daha sonra, bazı modellerini göstereceğiz kablosuz hoparlörler satışta şu anda.

bluetooth hoparlörler şimdi indirimli

JBL Flip Essential

Su geçirmez hale getiren ve 30 W çıkış gücü sunan IPX7 sertifikasına sahip Bluetooth taşınabilir hoparlör 20 saate kadar çalma özerkliği sunan pili ve uzun ömürlü kumaş malzeme süresi ile zarif bir tasarıma sahiptir. Resmi fiyatı 99,99 Euro’dur, ancak şimdi fiyatından satın alabiliriz. 74,99 €.

Tronsmart Kuvvet 2

Bu Tronsmart modeli, 30 W güce ve 24 saate kadar özerklik sağlayan bir pile sahip taşınabilir bir bluetooth hoparlördür. Derin bas ile güçlü 360 derece ses sunar ve eller serbest modunda cep telefonumuzla birlikte kullanmamıza izin veren bir mikrofona sahiptir. IPX7 sertifikası ile su geçirmezdir ve fiyatı şu şekildedir: 51,84 € resmi fiyatına %15 uyguladıktan sonra.

Sony SRS-XB12

Daha kompakt bir formatla, Sony’nin sunduğu bu kablosuz Bluetooth hoparlörü buluyoruz. Ekstra bas sesi sunan, suya ve toza dayanıklı, 16 saate kadar kesintisiz müzik sunan bir model. Ayrıca her yere rahatça taşımak için çıkarılabilir bir kayışa sahiptir. 60 Euro’luk bir fiyata birçok renkte mevcut, ancak şimdi sadece almak mümkün. 39,9 €

Xiaomi AI Hoparlör

Ayrıca, Asyalı üretici Xiaomi’nin bu bluetooth hoparlör modelini de sunuyoruz. Halka ışıklı, çift bantlı WiFi ve Bluetooth bağlantılı 12 W hoparlör. Hem iOS hem de Android ile uyumludur ve 842 gram ağırlığındadır, bu nedenle her şeyden önce onu bir yerde sabit bırakmak ve en sevdiğimiz müziği aile ve arkadaşlarla paylaşmak üzere cep telefonundan çalmak üzere tasarlanmıştır. Resmi fiyatı 76.79 Euro’dur, ancak şimdi satışta onu satın alabiliriz. 53,36 €.

Xiaomi Redmi Xiao

Daha özel bir tasarımla bu diğer Xiaomi modelini buluyoruz. iOS ve Android cihazlarla uyumlu mikrofonlu 5W kablosuz Bluetooth hoparlör. Zarflı bir tasarım ve evimizin dekorasyonuna sanki başka bir aksesuarmış gibi mükemmel bir şekilde kamufle eden bir tasarım sunuyor. 464 gram ağırlığa ve 14.20 x 7 x 8.20 cm boyutlarına sahiptir. Orijinal fiyat 31,97 Euro’dur, ancak satışta şuradan alabiliriz: €25.41.

Müziği her yere götürmek için satışa sunulan Bluetooth Hoparlör girişi, Topes de Gama’da ilk sırada yer alıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…