Müstehcen içerikli müziklerin iPhone, iPad veya Mac’imizde çalınması nasıl engellenir?

Müstehcen içerikli müziklerin iPhone, iPad veya Mac'imizde çalınması nasıl engellenir?

Her zevke uygun müzik vardır, o kadar ki her şarkıyı ilgili türe göre sınıflandırmak genellikle biraz karmaşıktır, ancak sınıflandırması kolay olan şey, belirli bir şarkının müstehcen içerik içermesidir. Bunun sayesinde yapabiliriz bu tür içeriklerin çoğaltılmasını en basit şekilde engellemek. Nasıl yapacağımıza bir bakalım.

Evin en küçüğü için ideal bir kısıtlama

İçeriğe göre oynatma kısıtlaması ayarlayan sistem Mac’te olduğu kadar iPhone veya iPad’de de çalışırsüreç açıkça çok farklı olmasına rağmen. iOS/ıpados durumunda izlenecek adımlar şunlardır:

 1. Uygulamayı açıyoruz Ayarlar iPhone veya iPad’imizde.
 2. içeri girdik Zamanı kullan.
 3. dokunuyoruz kısıtlamalar.
 4. Değilse, etkinleştiririz kısıtlamalar.
 5. dokunuyoruz İçerik kısıtlamaları.
 6. içeri girdik Müzik podcast’leri, Haberler ve eğitim.
 7. Biz seciyoruz Uygun.

Ekran Görüntüsü 2021 02 08 Saat 15 21 52

İkinci adımın dokunabileceğimiz yer olduğunu unutmayın. “Airtime” kodunu kullanın şifre belirlemek için bununla sadece bu bölümü değiştirebiliriz. Bu tür içeriklerin oynatılmasını da engelleyebileceğimiz Mac’e gelince, adımlar şunlardır:

 1. Uygulamayı açıyoruz Müzik Mac’imizde.
 2. Menüde Müzik biz oynarız tercihler.
 3. sekmesine giriyoruz kısıtlamalar.
 4. Seçeneği etkinleştiriyoruz Müstehcen içerikli müzik.
 5. dokunarak onaylıyoruz Müstehcen içeriği kısıtla.
 6. Dilersek bu ayarların değişmesini önlemek için asma kilidi kapatıyoruz.

iPhone veya iPad'imizde AirPods veya Beats kullandığımızda filmlerin, müziğin veya aramaların sesini nasıl iyileştirebiliriz?

Bu kadar kolay. Bu şekilde uygulamanın Müzik iPhone, iPad veya Mac’imiz, şarkı sözleri müstehcen içeriğe sahip şarkıları çalar. Evin en küçüğünün cihazları için mükemmel bir fikir, Apple Music’i kullanarak uygunsuz hiçbir şeyin gelmeyeceği gönül rahatlığıyla içerik bulabilecek.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Müstehcen içerikli müziklerin iPhone, iPad veya Mac’imizde çalınması nasıl engellenir?aslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…