Mükemmel profesyonel cep telefonu Blackberry, 2021’de Avrupa’ya dönüşünü hazırlıyor

E-posta mesajlarının bir mobil cihazda alınmasına izin vermede öncü olan yazılımı ve QWERTY klavyenizBu e-postalara yanıt vermek için ideal olan , onu profesyoneller için tercih edilen cep telefonu haline getirdi. Şimdi piyasadan çekildikten beş yıl sonra geri dönmeye hazırlanıyor ve Avrupa onun kilit pazarlarından biri olacak.

Foxconn ve bir Amerikan girişimi olan OnwardMobility, bu efsanevi telefonların iadesi için şimdiden çalışıyor. Nikkei Asia’ya göre, bu yeni modeller ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’da görünecek, bu yeni cihazların pazarlanması için operatörlerle halihazırda görüşmelerde bulunuyor. Aslında, şirket ticari ekibini genişletiyor ve EMEA için bir Başkan Yardımcısı ve bir başka Devlet Satış Başkan Yardımcısını işe aldı.

Olabilecek ve olmayacak uygulama BlackBerry Messenger'a elveda

RIM, Blackberry markasını lisanslıyor

OnwardMobility’nin terminallerini başlatmak için Blackberry’den bir lisansa sahip olduğu belirtilmelidir. Bu orijinal Blackberry’lerin arkasındaki Kanada kampanyası olan RIM, dokunmatik ekranlı modellerin yükselişi nedeniyle 2016 yılında mobil pazardan çekilme kararı aldı. O zamandan beri şirket güvenlik ve IoT ürünlerine odaklandı.

BlackBerry modellerini canlandırmaya yönelik ilk girişim değil. Çinli elektronik şirketi TCL de markanın lisansını aldı ve BlackBerry adı altında birkaç model piyasaya sürdü, ancak anlaşmayı geçen yıl sonlandırdı.

bb2

OnwardMobility daha iyi şansa sahip olmayı umuyor ve bunun için akıllı telefon üretiminde yer alan başlıca Asyalı üreticilerden biri olan Foxconn’a güveniyor. Her iki şirket birlikte BlackBerry markası altında satılacak, markanın imza klavyesinin yanı sıra kamera ve 5G bağlantısına sahip yeni modeli geliştiriyor.

Verimlilik ve kullanım kolaylığı

Bu terminaller yine profesyonel halk için çok düşünülecek. OnwardMobility CEO’su Peter Franklin’e göre, şirket bu yeni Blackberry’leri tasarlarken 5G’ye sahip olduklarını garanti etmek istiyor. “kullanıcı deneyiminden ödün vermeden” üretkenliği kolaylaştırın. “BlackBerry akıllı telefonları, iletişimi, gizliliği ve verileri korumalarıyla tanınır. Bu, OnwardMobility için yeni nesil 5G cihazlarını pazara sunmak için inanılmaz bir fırsat.”

BlackBerry

Şirket, özellikle koronavirüs pandemisi nedeniyle daha fazla insan evden çalıştığı için halkın gözüne girmeyi umuyor. Franklin, “Fiziksel klavyeyle donatılmış akıllı telefonlarımız üretkenliği artırmaya yardımcı olabilir” dedi.

OnwardMobility ayrıca bir veri sızıntılarına ve diğer tehditlere karşı artırılmış koruma Siber. Harici bir siber güvenlik şirketi ile çalışacak ve güvenlikle ilgilenen kurumsal ve diğer müşteriler arasındaki talebi karşılamayı umuyor.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Mükemmel profesyonel cep telefonu Blackberry, 2021’de Avrupa’ya dönüşünü hazırlıyor aslen yayınlandı Xataka Arantxa Herranz tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…