MSA hala Xiaomi’de çalışmıyor: düzeltmek için bunu yapın

Geçen salı gününün en çok konuşulan haberlerinden biriydi ve hafta sonuna yaklaşmış olmamıza rağmen hala güncel konulardan biri: bazı android uygulamaları çökmeye devam ediyor gibi uyarılar göstererek otomatik olarak “MSA hala çalışmıyor”. En çok etkilenen kullanıcılar arasında Xiaomi mobil sahipleri var.

Dünya çapında binlerce Android kullanıcısını etkileyen bu sorunun nedeninin ne olduğunu zaten açıkladık. Ancak, favori uygulamalarınızı kullanırken hala sorun yaşıyorsanız, size açıklayacağız. sorunu bir kez ve herkes için sona erdirmek için yapmanız gerekenler.

Xiaomi cep telefonundaki sorunlar.

Cep telefonunuzda kapanan uygulamalar sorununu çözün

Daha önce gördüğümüz gibi, kapanan uygulamalar sorunu buna, uygulamaların web içeriğini kendilerinde görüntülemesine izin veren bir işletim sistemi bileşeni olan WebView neden olur.

Görünüşe göre bir söz konusu uygulamada hatabu bileşeni çağıran uygulamaların web öğelerini görüntülemesine neden oldu otomatik olarak kapanacak. Bunlar arasında Xiaomi telefonlarda bulunan MSA uygulaması.

Hatayı düzeltmenin en hızlı yollarından biri, web görünümü güncellemelerini kaldır. Bunu yapmak için şu adımları uygulamanız yeterlidir:

  1. Xiaomi cep telefonunuzun -veya başka bir markanın- ayarlar uygulamasını açın.

  2. “Uygulamalar” bölümüne gidin.

  3. “Android System WebView” uygulamasını bulun ve ona erişin.

  4. Üç nokta simgesine dokunun ve ardından “Güncellemeleri kaldır” seçeneğini seçin.

Andro4all’daki galeriye göz atın

İşlem tamamlandığında ve güncellemeler kaldırıldığında, sorun ortadan kalkacak ve uygulamalar şimdi çalışmalıdır. ek olarak “MSA hala çalışmıyor” uyarısı tamamen yok olacaktır.

Sonsuza kadar hataya nasıl son verilir

İlk kullanıcıların Android akıllı telefonlarındaki uygulamalarla ilgili sorunu bildirmesinden saatler sonra, Google başarısızlığın farkında olduğundan eminve kısa bir süre sonra bir çözüm üzerinde çalıştığını iddia etti.

Bu çözüm zaten mevcutve şeklinde mevcuttur. WebView’ın yeni sürümü. Bu nedenle, soruna bir son vermek ve güncellemeleri kaldırmak veya ayarları değiştirmek zorunda kalmamak için basitçe WebView’ün en son sürümünü mobil cihazınıza indirin ve yükleyin.

İçin web görünümünü güncelle ve sorunları çözmek için izlenecek adımlar şunlardır:

  1. Google Play Store uygulamasını açın.

  2. Sol üst köşedeki üç paralel çizgi simgesine dokunun.

  3. Şimdi, “Uygulamalarım ve oyunlarım” üzerine dokunun,

  4. “Android System WebView” veya “Android System WebView” uygulamasını bulun ve “Güncelle”ye dokunun.

  5. İndirme ve kurulumun bitmesini bekleyin.

Andro4all’daki galeriye göz atın

Bu kadar. Artık uygulamaların kapanmaya devam edeceğinden veya görünmeye devam edeceğinden korkmadan cep telefonunuzun keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz. hata mesajları Bu, akıllı telefonu normal şekilde kullanmanızı engeller.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

MSA girişi hala Xiaomi’de çalışmıyor – Bunu düzeltmek için ilk önce Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…