Mozilla’ya göre, Xiaomi Mi Band 5’te gizlilik dahil değil

Kullanıcıların temel endişelerinden biri, yalnızca internette gezinirken değil, güvenlik ve gizliliktir. aynı zamanda teknolojik ürünleri kullanırken.

Çünkü teknoloji hayatı kolaylaştırmak için geldi ancak bu, sosyal ağlarda özel verileri paylaşırken, WhatsApp kullanırken veya e-postamıza erişmek için şifre seçerken dikkatli olmamız gerektiği anlamına gelmez.

Birkaç ay önce, Mozilla’ya göre, size verilmiş olsalar bile, gizliliğimizi garanti etmedikleri için hiçbir koşulda sahip olmamanız gereken 36 üründen bahsetmiştik. NVIDIA Shield TV veya Kobo e-kitapları gibi cihazlar listede öne çıktı Aynı zamanda şu an en popüler giyilebilir cihazlardan biri olan Xiaomi Mi Band. Niye ya?

Mozilla’ya göre neden Xiaomi Mi Band satın almamalısınız?

Xiaomi Mi Band 5, piyasadaki para için en iyi değere sahip akıllı bilekliktir.

Xiaomi Mi Band 5, şüphesiz piyasadaki en iyi giyilebilir cihazdır. O ucuz, birçok imkan sunuyor ve dürüst olmak gerekirse, akıllı saatler gibi daha pahalı diğer cihazları kıskanacak çok az veya hiçbir şey yok.

Peki Mozilla neden satın alınmasını önermiyor? Web sitelerinde belirtildiği gibi, Xiaomi, ürünlerinin kullanıcılarından gizlice özel veriler toplar, kendi şart ve koşullarında uyarı vermeyen bir şey. Bu nedenle Mozilla, Xiaomi bileziğinin gizlilik standartlarını karşılamadığı konusunda uyarıyor.

Her ne olursa olsun, piyasada pek çok giyilebilir cihaz olduğunu inkar etmeyeceğiz, ancak Xiaomi Mi Band, paranın karşılığı açısından en iyi ürünlerden biridir.. Hangi Xiaomi bizi gözetliyor? Pekala, tıpkı Google, Facebook ve hatta Apple gibi, ancak tam da bu nedenle Mi Band gibi bir ürünü elden çıkarmayacağız ve [os lo dice un propietario de un Apple Watch](https://andro4all.com/compras/moviles/las-mejores-alternativas-al-apple-watch-en-android9, Xiaomi cihazından en az 300 Euro’ya mal olan ve pratikte aynı şeyi yapan bir saat .

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Mozilla’ya göre gizlilik, Xiaomi Mi Band 5’e dahil değil, ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…