Movistar’ın bundan sonra tüm fiyatlarıyla hediye edeceği 3 cep telefonu bunlar.

Bir süre önce, çoğu mobil operatör konaklama karşılığında ücretsiz akıllı telefonlar şirkette, kullanılmayan bir uygulama ama Movistar iyileşecekçünkü ADSL Bölgesi meslektaşlarımızın bize söylediği gibi, İspanyol operatör piyasaya sürülecek olan yeni Fusion oranlarına ücretsiz bir terminali dahil edecek. gelecek 11 nisan.

Böylece Movistar Fusión’un hem yeni müşterileri hem de televizyonlu mevcut müşterileri ücretsiz olarak erişebilir, ancak 36 aylık bir konaklama ileücretsiz bir terminale Aşağıdaki oranlardan herhangi biriyle sözleşme yapmış veya sözleşme yapmış:

  • Fusión Total Plus: Bu fiyata 1 GB fiber, iki sınırsız mobil hat ve tüm televizyonlar dahildir. tüm sporlar (futbol, ​​DAZN…)tüm film kanalları ve diziler ile Disney+ ayda 175 Euro’ya.

  • Total Fusion: Bu seçenek, 1 GB’a kadar fiber, 2 sınırsız mobil hat ve tüm özelliklere sahip bir televizyon paketi içerir. futbol, ​​Kurgu ve Disney+ aylık 150 avroluk bir fiyat için.

  • Fusión Selección Plus: Bu fiyata 1 Gb’a kadar fiber, sınırsız veriye sahip mobil hat ve iki seçenek arasından seçim yapabileceğiniz bir televizyon paketi dahildir: Futbol aylık 120 Euro’luk bir fiyatı olacak veya Kurgu Movistar Estrenos, Cine, Disney+ ve Netflix ile aylık 115 Euro’ya.

  • Füzyon Seçimi: öncekine çok benzer, ancak müşterinin Futbol Ayda 105 Euro’ya LaLiga veya Şampiyonlar arasında seçim yapabilir veya Netflix’siz Kurgu ayda 105 euro.

İlk iki fiyattan biriyle anlaşma yaptığınızda ücretsiz olarak tercih edebileceğiniz üç terminal şunlardır: Xiaomi Redmi Not 9T 5G, OPPO A53s ve Samsung Galaxy A12son ikisinde ise sadece OPPO ve Samsung modelleri arasında seçim yapabilirsiniz.

Movistar, yeni Fusion oranlarıyla bu üç terminali dağıtacak

Xiaomi Redmi Not 9T

Xiaomi Redmi Not 9T 5G

Xiaomi Redmi Not 9T 5G

Movistar’ın Fusion ile televizyon fiyatlarında ücretsiz olarak sunacağı terminallerden ilki, 5G bağlantısına sahip üç modelden tek ve en güçlüsü olan Xiaomi Redmi Note 9T 5G olacak.

Bu terminalin bir ekranı var Full HD+ çözünürlüğe sahip 6,53 inç LCDGorilla Glass 3 ve geleneksel 60 Hz yenileme hızı ile korumalı ve bir işlemci MediaTek Boyut 800U 4 GB RAM ve iki sürümü ile birlikte gelir 64 ve 128 GB dahili depolama.

Fotoğraf bölümünde, bu Redmi Note 9T 5G, aşağıdakilerden oluşan üçlü bir arka kamera modülü ile donatılmıştır. 48 MP ana sensör f / 1.79 odak açıklığına sahip bir derinlik sensörü f/2.4 odak açıklığına sahip 2 MP ve f / 2.4 odak açıklığına sahip 2 MP makro sensör ve bir selfie kamerası f / 2.25 odak açıklığına sahip 13 MP.

Bu cihaz aynı zamanda büyük bir pile sahiptir. 18W hızlı şarjlı 5.000 mAhyanda parmak izi okuyucu, USB-C, NFC, Çift SIM, stereo hoparlörler ve altında çalışan işletim sistemi olarak Android 10 MIUI 12.

Bu Xiaomi Redmi Note 9T 5G şu anda Amazon’dan yaklaşık olarak satın alınabilir. 64 GB versiyonunda 200 Euro ve olanlar 128 GB versiyonunda 225 Euro dahili bellekten.

OPPO A53’ler

OPPO A53'ler

OPPO A53’ler

Onun adına, OPPO A53’ler bir ekranla donatılmış bir terminaldir HD+ çözünürlüğe sahip 6,5 inç IPS yenileme hızı ile 90Hz ve bir işlemci Qualcomm Snapdragon 460 buna 4 GB RAM ve 128 GB dahili depolama eşlik ediyor.

Önceki cihaz gibi, bu OPPO akıllı telefonun da ana kamera olan üç arka kamerası var. f/2.2 odak açıklığına sahip 13 MP ve iki ikincil her biri 2 MP aynı odak açıklığına sahip, f/2.4.

Ön kamera ile ilgili olarak, bir sensörümüz var. Odak açıklığı 2.0 ile 8 MP özçekimlerimizi ve görüntülü görüşmelerimizi yapmak için.

Diğer özelliklere gelince, bu OPPO A53s bir 5.000 mAh pilarka parmak izi okuyucu, çift bantlı Wi-Fi, Bluetooth 5.0, NFC, USB-C ve bir işletim sistemi olarak altında çalışan Android 10’a sahiptir. Renkli OS 7.2

OPPO A53’ler bugün Amazon’da yaklaşık olarak satın alınabilir. 150 euro4 GB RAM ve 128 GB dahili belleğe sahip tek versiyonunda.

Galaksi A12

Galaksi A12

Galaksi A12

Cüzdanı çıkarmadan Movistar’dan geçebileceğimiz üçüncü terminal, Galaksi A12Infinity-V ekranlı bir akıllı telefon 6.5 inç, HD+ çözünürlüklü ve bir işlemci Medya Tek Helio P35 3, 4 ve 6 GB RAM belleğinin üç versiyonu ve diğer 32, 64 ve 128 GB’lık üç dahili depolama seçeneği1 TB kapasiteye kadar microSD kartlarla genişletilebilir.

Koreli üreticinin bu cihazı, dörtlü arka kamera modülüne sahiptir. f/2.0 odak açıklığına sahip 48 MP ana sensörultra geniş açılı bir sensör f/2.2 odak açıklığına sahip 5 MPbir makro sensör f/2.4 odak açıklığına sahip 2 MP ve öncekiyle aynı çözünürlüğe ve aynı odak açıklığına sahip bir derinlik sensörü.

Selfie’lerimizi ve görüntülü görüşmelerimizi yapmak için bu Samsung Galaxy A12, bir 8 megapiksel ön kamera.

Önceki iki akıllı telefonda olduğu gibi, bu Samsung Galaxy A12’de bir 5.000 mAh pil ve bağlantı düzeyinde, yan tarafta bulunan bir parmak izi okuyucusu, çift bantlı Wi-Fi, Bluetooth 5.0, NFC, USB-C ve 3,5 milimetre kulaklık jakı.

Bu Samsung Galaxy A12, Amazon’dan aşağıdaki fiyatlara satın alınabilir: €129 32 GB sürümünden 172 euro 128 GB sürümünden.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Movistar’ın bundan böyle tüm fiyatlarıyla hediye edeceği 3 telefon işte böyle girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…