Movistar+’a gelecek yeni kanallar Dreamworks ve DAZN 3 ve 4

Bu Şubat ayında Movistar+ teklifine üç yeni kanal gelecek. Varışlardan biri %100 garantilidir ve 22 Şubat Pazartesi gününden itibaren gerçekleşecektir. DAZN’i Movistar’da görebilmek için yapılan anlaşmanın sonucu olan diğer iki kanalın gelmesi gerekiyor. marttan önce, birkaç gündür haber alamasak da. Toplamda Dreamworks ve DAZN 3 ve DAZN 4, Şubat ayında Movistar+’a gelecek yeni kanallar olacak.

2020 yılında Movistar+’da izlenebilecek kanallar arasında çok fazla haberimiz olmasa da küresel pandemisi olan covid-19 korona virüsü ve daha birçok nedenden dolayı öyle görünüyor ki bu 2021 oldukça farklı görünüyor. Başlangıç ​​olarak, mavi operatör, televizyon teklifini güçlendirmek için iki önemli anlaşmayı duyurarak yıla başladı.

İlk duyuru, bunu öğrendiğimizde Ocak ayı başlarında geldi. Universal+’ı entegre eder. Hatta 20 Ocak itibariyle Universal+ markası altında dizi menüsünde Calle 13 ve SYFY kanallarına sahibiz. Bu, ‘Resident Alien’ S1, ‘Görevler’ S1 ve ‘Neredeyse Cennet’ S1, ‘Law & Order: Special Victims Unit’ S22, ‘Magnum PI’ S3 ve ‘Chicago PD’ S8 gibi başlıklara erişmemizi sağlar.

İkinci duyuru, birçokları için en alakalı olanıdır ve DAZN içeriği Movistar +’da görülebiliyordu ve 2021 sezonundan itibaren İspanya’daki Formula 1’in kullanım haklarını Mart ayından itibaren DAZN’e satacak. Bu, sırasıyla 59 ve 60 numaralı kadranlarda DAZN 1 ve DAZN 2 kanallarının başlatılmasına yol açtı, ancak bu sadece başlangıç.

Ufukta DAZN 3, DAZN 4 ve DAZN F1

Operatör, Movistar’daki bu iki DAZN kanalına ek olarak, diğer iki kanalı birleştir içerik eşleştiğinde. Aslında, Topluluklarında bunu doğruladılar “Movistar kadranındaki diğer iki Kanalın planlanan birleştirilmesinden Movistar’da daha fazla DAZN yayını: DAZN 3 HD ve DAZN 4 HD (Şubat ortası ile sonu arasında. “DAZN F1”, 1. Mart İlk GP planlandı, 28 Mart hafta sonu)”.

Bu, DAZN 3 ve DAZN 4’ün deco modunda inişini yakın kılıyor. Bazıları, şu ana kadar teyit edemediğimiz bir şey olmasına rağmen, test aşamasında bile mevcut olduğunu onaylıyor. Şimdi ve Şubat sonu arasında, 183 ve 184’ü arar.

Dreamworks kesinlikle 22 Şubat’ta geliyor

İki ek DAZN kanalının gelişini beklerken, eminiz ki Dreamworks 22 Şubat’ta geliyor. Bu yeni kanal Movistar+’ın 95 numaralı kadranında Nickelodeon ve Disney Channel arasındaki çocuk kanallarının yanında yer alacak. Kanalın yanı sıra “Universal+ Dreamworks” içindeki çocuk bölümü ve çocuklar için Movistar Junior uygulaması aracılığıyla isteğe bağlı içeriklerimiz olacak.

Dreamworks film yıldızı

Öte yandan, bazı müşteriler doğruladı Movistar+ Lite kanal listesindeki Dreamworks kanalı, ancak gölgeli. Tıkladığınızda, erişim için aboneliğimizi iyileştirmemiz gerektiğini söylerdi. Movistar ile iletişime geçtik ve bunun bir hata olduğunu ve zaten düzeltildiğini onayladılar. Ancak Movistar + Lite’ın olası (ve beklenen) haberlerini yakından takip edeceğiz.

Dreamworks ve DAZN 3 ve 4 sonrası Movistar+’a gelecek yeni kanallar ilk olarak ADSLZone’da göründü.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…