Movistar, yeni ve mevcut müşteriler için 0 Euro karşılığında sınırsız arama ve veri içeren ek hatlar sunuyor

Movistar, yeni ve mevcut müşteriler için 0 Euro karşılığında sınırsız arama ve veri içeren ek hatlar sunuyor

Movistar, yeni ve mevcut müşteriler için 0 Euro karşılığında sınırsız arama ve veri içeren ek hatlar sunuyor

En ucuz elyafı sunma savaşının ötesinde, şu anda çeşitli operatörler tarafından yürütülen başka bir mücadele: ek satırlarınki. Pepephone’un fiyatını düşürdüğünü gördük, Vodafone izledi ve Virgin onları doğrudan vermeye karar verdi. Simyo, ağustos ayında bu üründe indirim yapan operatörlerden biri oldu.

Şimdi, bu mücadeleye yeni bir aktör katıldı ve dikkatli olun, çünkü Movistar, ek hat teklifinde ilk kez bir promosyonu henüz duyurdu. Yarından itibaren işe giren herkes ek bir Sonsuz Çizgi ilk altı ay boyunca bunun için hiçbir ödeme yapmazlar.

Toplamda, hat başına 135 Euro tasarruf edersiniz

Movistar Ek Hat

18 Kasım yarından itibaren Movistar, altı ay boyunca aylık 0 Euro’luk bir ücretle ek Infinite Line’ın yeni aboneleri için bir promosyon başlatıyor. aylık 22,50 Euro’luk normal ücrete kıyaslabu da toplam 135 Euro’luk bir tasarrufu temsil ediyor.

İnternet bağlantı hızına göre fiber ve mobil kombinede en uygun fiyatlar

Ek Infinity Line şunları içerir:

  • Sınırsız veri son hızla.

  • Sabit hatlara ve cep telefonlarına sınırsız çağrı.

  • sınırsız SMS.

  • 4G sesli ve WiFi aramaları.

  • Güvenli bağlantı İnternet taramasını korumak için.

  • Movistar Bulutu fotoğraf, video, müzik ve belgeleri bulutta sınırsız alana kaydetmek için.

Bu promosyon hem yeni müşteriler için hem de mevcut tüm müşteriler için geçerlidir. Fusion, Connect Max veya Mobil Sözleşme 30 GB veya daha fazla mobil veri hızı ile. Yani şu oranlardan herhangi birine sahip olanlar: Fusion+, Fusion+ Bar, Fusion Pro, Fusion Starts/Stars Infinite, Fusion Selection/Selection Plus, Fusion Total ve Fusion Total Plus, cihazlı versiyonlar dahil, Connect Max, Connect Max TV kutu, Sonsuz Sözleşme, XL Sözleşme, 20 Artı Sözleşme, Oran #8, Oran #15 ve Oran #25.

Ancak Telefónica, halihazırda ek Infinite Lines sözleşmesi yapanların ayda 22.50 euro ödemeye devam edecekler, indirim sadece bundan sonra sözleşme yapanlar için geçerlidir. Movistar, bu promosyonun onunla ilişkili herhangi bir kalıcılığı olup olmadığını ayrıntılandırmıyor, ona danıştık ve cevabı aldığımızda makaleyi güncelleyeceğiz.

Kampanya yarından itibaren tüm Movistar satış kanallarında hem mağazalarda, hem de 1004 telefon numarasında ve online kanalda geçerli olacaktır. evet var maksimum on ek terfi Sonsuz Hat müşteri başına.

– Haberler Movistar, yeni ve mevcut müşteriler için 0 Euro karşılığında sınırsız arama ve veri içeren ek hatlar sunuyor aslen yayınlandı Engadget Mobil Laura Sacristan’ın fotoğrafı.

Leave a Reply