Movistar, sinemaya gitmeden 7 filmi doğrudan prömiyer yapacak

Movistar +’da, sinemalardan birkaç ay sonra film prömiyerleri olmasına rağmen, orijinal dizilerden 4K’da bazı Movistar içeriğine sahibiz. Ancak covid-19 koronavirüsü nedeniyle yaşanan küresel pandemi, onlarca filmin ertelenmesine, diğerlerinin ise ertelenmesine neden oluyor. sinemada gösterime girmeyin. Neyse ki, hem ödemeli televizyon operatörleri hem de akış platformları, genel halkın onlardan keyif alabilmesi için bu çalışmaları yayınlamak için iyi bir yer.

Birkaç aydır Movistar bir yayınlanmamış film döngüsüyani covid-19 koronavirüsü nedeniyle küresel pandemi nedeniyle sinema salonlarında prömiyeri yapılamayan ve doğrudan Movistar+’da yayınlanan oyunlar. Her ay önceden haber veriyorlar ve Şubat ayının son kısmına geldiğimizde Movistar’ın Mart ayında sinemaya gitmeden 7 filmi direkt olarak vizyona sokacağını zaten biliyoruz.

Yayınlanmamış sinema prömiyeri Mart 2021’de Movistar +’da

Mart ayında, o zamandan beri hiç anlatılmamış çeşitli film hikayelerinin tadını çıkarabileceğiz. Doğrudan Movistar’da yayınlanacaklar +. Operatör, 17. yüzyılda İngiltere’de bir kadının kocasının boyunduruğundan kurtulma hikayesinden, en iyi Kore bilimkurgu sinemasının bir örneğine, birinin sapık mizahından geçerek görebileceğimizi onaylıyor. başlıklar.

sinema filmi gösterimi

Bunlar 7 yayınlanmamış film Mart 2021’de Movistar’da izlenebilecek ticari sinemalarda:

  • “Churchill’in Casusları”. 7 Pazar gününden itibaren.
  • “Kötü Eğlence”. 9 salı gününden itibaren.
  • “Ruh gezgini”. 10 Çarşamba gününden itibaren.
  • “Fanny Lye Serbest Bırakıldı”. 15’i Pazartesi’den itibaren.
  • “Ayağımın altındaki toprak.” 16’sı Salı’dan itibaren.
  • “Hei Efsanesi”. 23’ü Salı’dan itibaren.
  • “En sevdiğim savaş.” 30’uncu Salı’dan itibaren.

Yayınlanan ilk başlık, Churchill’in casusları Dünya Savaşı sırasında İngiliz hükümeti tarafından casus olarak işe alınan kadınların az bilinen hikayesini anlatıyor. Birkaç gün sonra gelir kısır eğlence 2020 Sitges Festivali’nde büyük bir halk başarısı ile sunulmasına rağmen mevcut durum nedeniyle sinemalara ulaşmadı.

10’uncu çarşamba sıra ruh gezgini, Güney Kore’nin yeraltı dünyasında geçen ve bilinci bir insandan diğerine aktarmanın olası yeteneğiyle ilgilenen bir bilim kurgu gerilim filmi. Fanny Lye serbest bırakıldı 1657 yılında İngiltere’de geçen bir dramadır.

ayaklarımın altındaki toprak16 Mart Salı günü, kız kardeşini intihar girişimine sürükleyen aile psikiyatrik sorunlarını (kendisinden bile) saklamaya çalışan başarılı bir işkolik finansal danışmanın hikayesini anlatan bir drama. hei efsanesi Çin animasyon sinemasının son yıllardaki büyük başarılarından biridir. En sonunda, en sevdiğim savaş prestijli Annecy Animasyon Film Festivali’nde en iyi film ödülünü kazanan bir filmdir.

Movistar’ın ilk olarak ADSLZone’da gösterime giren sinemadan geçmeden doğrudan 7 filmin prömiyerini yapacağı post olacak.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…