Movistar, Orange ve Vodafone sınırsız veri tekliflerini ortadan kaldırıyor

Geçen hafta size sınırsız datayı en iyi fiyata kiralamanız için tüm detayları vermiştik. Ancak, az önce olanın geldiğini görmedik. Movistar, Orange ve Vodafone, bir gecede ve promosyon dönemlerinin bitmesini beklemeden sınırsız data tekliflerini bir anda ortadan kaldırma kararı aldı. Aslında, şu anda bu üç indirimli operatörden sınırsız veri içeren yalnızca mobil tarifemiz yok. her zamanki fiyatınızı seçin.

İspanya’daki diğer MVNO’ların yaptığı gibi, sınırsız oranlar sunan sadece onlar olmasa da, gerçek şu ki, bu alanda en önde gelenler onlar. Üçü de %50 veya bu rakama yakın bir indirim teklif etti 3 veya 6 ay boyunca. Her durumda, kalıcılık taahhüdü olmadan. Ancak şu anda herhangi bir teklifimiz yok ve sınırsız veriye sahip olma seçenekleri bu şekilde kalıyor.

Sınırsız data, sabit hatlar ve cep telefonlarına sınırsız arama ve Roaming EU ve UK 50GB İzlanda, Lihtenştayn ve Norveç ile 6 ayda 60 Euro indirimle alınabilen bu tarife, fiyatı her zamanki 39,95 Euro yerine 29,95 Euro’da bırakıyor. ilk üç ay. Bu teklif artık mevcut değil ve ödememiz gerekecek 39,95 € eğer onu işe almak istiyorsak.

Turuncu Yukarı ve Yukarı Git

Fransız operatör söz konusu olduğunda, sınırsız arama ve veri ile ilk üç için ayda 17,98 Euro’ya Yükseltme ücretini alabilir veya ilk üç ayda 4K akış ve 24 aylık Amazon Prime ile Go Top’u 23,98 Euro’ya seçebiliriz. . Ancak şimdi fiyatlar eski haline döndü. 35,95 € ve 47,95 € sırasıyla.

vodafone

Üç sınırsız Vodafone tarifesinin de özel promosyonları tükendi. Bunlar, 2 Mbps’de tarama, 10 Mbps’de Maksimum hız ve 4G veya 5G ağının maksimum hızında Toplam hız ile sınırsız olanıdır. onların fiyatları 32,99 €, 36,99 € veya 47,99 € her ne kadar bugüne kadar ilk üç ay için ayda 15,99 avroya, ayda 17,99 avroya veya ayda 23,99 avroya alabiliyorduk. Bu son modalite, HBO İspanya ve 60 kanal daha ile 1 yıl boyunca ücretsiz Seriefans TV Paketini de içeriyordu.

Üç büyükten ilginç karar promosyonlarınızı aniden sonlandırın. İndirimler bir süredir değişmediği için, bu hareketin potansiyel müşteriler için daha agresif ve faydalı bir teklif sunma niyetiyle yapıldığını umuyoruz.

Movistar, Orange ve Vodafone, ADSLZone’da ilk olarak sınırsız veri tekliflerini ortadan kaldırdı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…