Movistar, Motor paketine yeni bir ücretsiz kanal ekliyor

Movistar’ın kanal ızgarasına dahil etmeye karar verdiği yenilikleri öğrenmek için mücadeleye geri dönüyoruz. Yeni bir 4K Movistar + kanalı olmadığını tahmin ediyoruz, ne yazık ki hala oldukça durdurulmuş bir şey. Bir süredir platformda yayın yaptığı için yeni bir kanaldan da bahsetmiyoruz. Spesifik olarak, paketlerden birinin geliştirilmesinden bahsediyoruz, bu durumda Motor paketi, bundan sonra dahil edilecek ek ücret ödemeden yeni bir kanal. Şimdiye kadar bu kanal sadece a la carte kanal olarak sözleşmeli olabiliyordu.

Kuruluşuyla sona eren yılın ilk aylarının yenilikler balosunun ardından DAZN 1, DAZN 2, DAZN 3 ve DAZN 4 DreamWorks kanalına ek olarak yeni Movistar kanalları gibi Movistar Oscars pop-up kanalını da unutmadan işletmeci yine televizyonunda değişiklikler yapıyor. Bu durumda, Motor paketine sahip olanlar için bir iyileştirmedir.

Tam olarak bu, DAZN F1 dahil olmak üzere DAZN kanallarının dahil edilmesiyle 2021’de fiyatı artan paketlerden biridir. Movistar Fusión müşterileri için Motor paketi ayda 7 Euro’dan 10 Euro’ya çıktı. Artık, motor içeriği ile üstün birleşmeleri olanlara değil, sadece Motor paketini sözleşmesi olan müşterilere dahil edilecek yeni bir kanalla güçlendirildi. Birçoğunun tam olarak anlamadığı ince bir fark.

Avcılık ve Balıkçılık

Avcılık ve Balıkçılık, Motor’da yeni ücretsiz kanal

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de yürürlüğe giren Motor paketinde bir yenilikten söz ediliyordu. geçen nisan 1. Son olarak, mavi operatör aşağıdaki mesajla bu değişikliği onaylamayı tamamladı:

“Avcılık ve Balıkçılık sadece Motor paketine dahil edildi, ancak şimdilik yüksek değerli füzyonlara dahil değil. Avcılık ve Balıkçılık ürünü ile ilgili herhangi bir haber alır almaz aktaracağız ve size bildireceğiz” dedi.

Gördüğümüz gibi, Motor müşterileri artık görebilecek hiçbir ek ücret ödemeden Avcılık ve Balıkçılık kanalı. Bu, gün boyunca sürekli yayın yapan Movistar kod çözücünün 65 numaralı kadranı üzerinde bulunur. Platformun diğer müşterileri için bu alakart kanalın fiyatı aylık 7 Euro’dur. Motor paketi DAZN F1, DAZN (1-4) ve Avcılık ve Balıkçılık ile aylık 10 Euro’ya mal olmaya devam edecek.

Movistar yazısı, ilk olarak ADSLZone’da görünen Motor paketine yeni bir ücretsiz kanal ekliyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…