Movistar+ Lite’da bir hesap paylaşabilir misiniz? seçenekler bunlar

Gittikçe daha fazla akış platformu var ve hepsinin, birçoğuna özel tüm dizileri ve ilk gösterimleri görmesini istiyoruz. Tasarruf etmek için hesapları ve abonelikleri paylaşmaya bahse gireriz. Yani yapabilir misin diye merak etmiş olabilirsin Movistar+ Lite hesabını paylaş ve hangi seçeneklerin olduğunu, nasıl yapılacağını veya bunu yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini görüyoruz.

Movistar+ Lite’da bir hesap paylaşırken dikkate almamız gereken birkaç şey var. Bir platformun paylaşmamıza izin verip vermediğini nasıl bilebiliriz? Genellikle bunun için tasarlanmamışlardır, ancak onu daha rahat veya uygulanabilir kılan birkaç faktör vardır: bize izin vermeleri. aynı anda oynayan birden fazla cihaz ve bu, profiller oluşturmamızı sağlar

Fiyatı ne kadar?

Movistar+ Lite, KDV dahil ve kalıcılık olmaksızın aylık sekiz Euro’luk tek bir fiyata sahiptir. Tabii ki, genellikle bunu yarı fiyatına yapan teklifler vardır: Movistar, Movistar+ Lite aboneliğini birkaç hafta içinde kaydettirirsek, normal sekiz Euro yerine genellikle yalnızca dört Euro’ya sunar.

Ödeme tek bir kişi tarafından yapılacak ve duruma bağlı olarak kendi payınızı nasıl ödeyeceğinizi yönetmeniz gerekecek. Movistar hesabını kaç kişi paylaşıyor. Avantajlarından biri, başka bir hizmetle bağlantılı olmamasıdır, bu nedenle satın alma işlemlerinizin (Amazon’da olduğu gibi) veya hesabınızın görülmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Eşzamanlı Oynatmalar

Movistar+ Lite aynı anda en fazla iki cihazda görüntülenebilir. Bu ne anlama geliyor? hangisi olabilirHem televizyonda hem de tablette aynı anda birini izliyorsunuz. veya örneğin başka bir evdeki başka bir televizyonda veya bir Chromecast’te.

Nerede görmek

Oynatmalar herhangi bir uyumlu cihazda yapılabilir:

 • Web tarayıcıları aracılığıyla
 • Android cep telefonlarında ve tabletlerde
 • iOS tabletlerde ve cep telefonlarında
 • 2012’den itibaren Samsung Smart TV modellerinde
 • Belirli 2021 ve daha yeni modellerdeki LG Smart TV’lerde
 • Amazon FireTV’de
 • 2014’ten sonra Android TV’de

ekran görüntüsü.35.jpg

bağlı cihazlar

Movistar+’ın aynı hesapla ilişkilendirilmiş maksimum cihaza sahip olmamıza izin verdiğini unutmamalısınız. Movistar+ Lite’da bir hesap paylaşacaksanız ve aynı zamanda paylaşmıyorsanız ve eviniz büyükse veya içinde sizden çok varsa bu önemlidir. Bunun anlamı ne? Hesabınıza bağlı yalnızca beş cihaz olabilir; Movistar+ hesabınıza giriş yaptınız Hafifdaha fazla yok.

Evinizde (mutfakta ve yatak odasında) iki TV ve aynı zamanda bir Chromecast (oturma odasında) varsa ve çocuklarınız da iki tablette (iki cihaz daha) film izliyorsa bu bir sorun olabilir. hareket halindeyken dizüstü bilgisayarınızda film izleyin. Sadece beş tane olabilir ve bu durumda toplam altı tane olurdu. Operatörden açıklıyorlar: cihaz eşleştirme otomatiktir onlara kullanıcı adınız ve şifrenizle eriştiğinizde ve en fazla beş tane olabilir. Bağlandığınız altıncı, listedeki ilk, ilk bağlananın yerini alacak.

Movistar bağlantılı cihazlar

Hepiniz aynı anda kullanmıyorsanız (yalnızca iki eşzamanlı oynatmaya izin verir) sorun değil, ancak Movistar+ Lite’ı her açtığınızda oturum açmanız gerekecek çünkü birisi cihazınıza “basmış” olabilir. diğeriyle birlikte. Bir hesabı paylaşacaksanız, özellikle önemlidir çünkü onu hesaba katmanız gerekecektir. kaç kişi olduğuna bağlı veya her birinin cihazları.

farklı profiller

Bir akış platformunda bir hesabı paylaşıp paylaşamayacağımıza karar verirken temel noktalardan bir diğeri de profil oluşturma olanağının olup olmadığına bakmaktır. . Bu çok önemli? Hayır. HBO, profil oluşturmanıza izin vermez ve herkes dizilerini izlerse veya izlemeyi bıraktığınızda bölümü baştan oynamaya karar verirseniz, bir hesabı paylaşmanıza izin verir. Daha rahatsız edici ama mümkün. Neyse ki, Movistar+ Lite zaten farklı profiller oluşturma olanağına sahip.

Aynı anda mevcut olan iki cihazın ötesinde, birkaç profil oluşturabiliriz, böylece herkesin zevkleri ve tavsiyeleri vardır, ardışık dizileri, listesi. Ana profil olan Ev profiline toplamda dört ek profil oluşturabiliriz. Yani, aynı hesapta beş farklı profil veya Movistar+ aboneliği.

Movistar-Profiles-800x419.jpg

Çevrimdışı görüntüle

Bir hesabı paylaşıp paylaşmamayı seçmemizi sağlayan seçeneklerden (fiyat, cihaz ve profillerle birlikte) beşincisi çevrimdışı görüntülemektir. Bu, izlemek için bölümleri veya bölümleri veya filmleri indirmemize izin verir. İnternete bağlı olmadan. Bunun ne avantajı var? İnternete hiçbir yerde bağlı olmayabiliriz ve mevcut bölümleri veya filmleri izleyebiliriz. Aşağıdaki ekran görüntüsünde görüldüğü gibi iOS ve Android’de bir uygulamaya gidin ve bölümün yanındaki indirme simgesine dokunun.

İndirmek

Hesap nasıl paylaşılır

Bir hesabı paylaşırken karar vermeniz gereken ilk şey, bir hesabı kaç kişinin paylaşacağıdır. İdeal olarak, iki kişi veya iki aile grubu bir hesabı paylaşmalıdır, çünkü bu şekilde her zaman hesabın o anda engellenmediğinden emin olursunuz. İki kişi veya “grup” paylaşırsa, ayda 4 avro harcamanız yeterlidir. Ama mutlaka iki olmak zorunda değiller, aksine profil oluşturmak, bir hesabı paylaşan daha fazla kişiye sahip olmamızı sağlar ve üçe kadar iyi bir seçenek olabilir: üç kişinin aynı anda bir şeyler görmeye gitmesi alışılmadık bir durumdur, bu nedenle herhangi bir sorun bulamayabilirsiniz. Ek olarak, diğer iki eşzamanlı cihazın meşgul olması durumunda, “çevrimdışı izleme” seçeneğiniz vardır: cep telefonunu veya cihazı Uçak Moduna getirmeniz veya WiFi’yi devre dışı bırakmanız ve indirilen bölümleri veya çoğaltma olarak sayılmayan filmleri izlemeniz yeterlidir. .

Kayıt olmak

Yapmanız gereken ilk şey, kayıt olmak:

 • Web sitesinde Movistar+ Lite’a gidin
 • Kaydı oluşturmak için düğmeye dokunun
 • Formu verilerinizle doldurun: ad, soyad, e-posta…

movistarlite1-1.jpg

Bir Movistar+ hesabını birkaç kişiyle paylaşabileceğinizi unutmayın, ancak kaydolmak, e-postalarını bağlamak ve kişisel verilerini eklemekten sorumlu olacak bir kişi olacak, o kişiyi önceden seçmeniz gerekecek.

 • Her şeyi doldurduğunuzda, Devam’a dokunun.
 • Kaydı onaylayan bir e-posta alacaksınız
 • Hesabı oluşturduktan sonra kartınızı eklemelisiniz.
 • Ödeme bilgilerine git
 • Verileri doldurun: kart numarası, tarih, CVV
 • ile onaylayın “Çıkış yapmak”

movistarlite2-1.jpg

Artık Movistar+ Lite’a erişiminiz olacak ve arkadaşlarınızla platformun keyfini çıkarabilirsiniz.

profil oluştur

Yapmamız gereken ikinci şey, farklılaştırılmış profiller oluşturmak.

 • tarayıcıda ver.movistarlus.es açıyoruz
 • Sağ üst köşeye gidelim: Ana Sayfa
 • Bu düğmeye dokunun ve açılır menüden seçin “Profilleri yönet”
 • Yönetmek veya oluşturmak için Movistar profilleri sayfası açılacaktır.
 • üzerine dokunun “Yeni profil +”

profil yöneticisi

 • adı girin
 • Kamera simgesine dokunun
 • Avatar veya profil resmini seçin

Fotoğraflar arasında, Netflix’te olduğu gibi, Hierro gibi Movistar+ orijinal dizilerinden her türlü karakteri seçebiliyoruz ama ayrıca Doraemon veya Masha gibi animasyon karakterleri ve hatta futbol takımları ve kalkanları veya David Broncano veya Buenafuente gibi televizyon sunucuları.

Tüm profilleri oluşturduktan sonra herhangi bir cihazda ne istediğinizi görmeye başlayabilirsiniz. Her birinin kendi zevki olacak, sıra sıra diziler…

profiller

Movistar+ Lite’da hesap paylaşabilir misiniz? Bunlar, ADSLZone’da ilk görünen seçeneklerdir.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…