Movistar Conecta vs. Conecta Max vs. Max TV Kutusu, hangi oran daha ilginç?

Görünüşe göre Movistar yalnızca Fusion sunuyor, ancak gerçek şu ki, paket yelpazesi çok daha geniş. Movistar’da Netflix veya Disney+ izlemenize bile izin veren eksiksiz Fusion paketlerinin ötesinde, Conecta adı altında vaftiz edilen seçenekler var. Bunlar sunulmaktadır üç farklı “tat”, ancak operatörün yeni müşterileri bunlardan yalnızca ikisine erişebilir. Size tüm detayları, fiyatları, özellikleri, dahil olan hizmetleri ve hatta şu anda mevcut olan karşılama teklifini veriyoruz.

Movistar’ın oranlarını basitleştirmeyi seçmesinden bu yana uzun zaman geçti. Fusion’a girme. Conecta seçeneklerinin yanı sıra şu anda çok basit ve net olan sözleşme ve ön ödemeli mobil teklif de buradan geliyor. Conecta paketleri, yalnızca bir İnternet bağlantısına, İnternet bağlantısına ve bir cep telefonuna veya İnternet bağlantısına, cep telefonuna ve televizyona sahip olmanızı sağlar.

bağlamak

Movistar Conecta, sadece fiber istiyorsanız

Movistar’a gelen ilk modalitenin adı Conecta’dır ve temel olarak sabit bir telefon hattı ve fiber optik İnternet bağlantısı sunar. Bu bağlantı sunar 300 Mbps simetrik hız kapsama alanı olmaması durumunda ise maksimum hızda (20 Mb’a kadar) ADSL veya telsiz teknolojisi ile evimize ulaşacaktır.

Sabit hattan, ulusal sabit hatlara, arama başına maksimum 120 dakika süreyle sınırsız çağrımız var. Movistar’ın sunduğu tüm ürünlerde olduğu gibi ücretin kalıcılık taahhüdü yoktur ve kurulum ücretsizdir. 5 gigabayt ağda maksimum hız ve 2,4 gigabayt ağda maksimum kapsama alanı sunabilen Akıllı WiFi yönlendiriciyi içerir. onun fiyatı 38 avro.

Movistar Conecta Max, Fusion’a televizyonsuz alternatif

Kısa bir süre sonra Movistar, Conecta Max’i piyasaya sürmeye karar verdi. Bu oran, yalnızca fiber ve mobil isteyen müşteriler için eksiksiz Fusion paketlerine bir alternatif olarak geliyor. Senin durumunda, biz var 600 Mbps simetrik hız kapsama alanı olmaması durumunda ise maksimum hızda (20 Mb’a kadar) ADSL veya telsiz teknolojisi ile evimize ulaşacaktır.

Sabit tarife, ulusal sabit hatlara sınırsız arama imkanı sunar. Geri kalan kalıcılık, kurulum veya yönlendirici özellikleri, sınırsız arama ve SMS ile bir mobil hat ve 30 GB veri bonusu içermesi dışında aynıdır. onun fiyatı Ayda 54.90 Euro.

Movistar Conecta Max TV KUTUSU, fiber, mobil ve TV ile

Önceki ikisi, Movistar web sitesinde reklamı yapılan tekliflerdir, ancak gerçek şu ki, üçüncü bir gizli yöntem daha var. Bu modalite Movistar Conecta Max TV kutusu olarak adlandırılır ve Simetrik fiber 600 Mbps ile 54.90 Euro’luk aynı fiyata sahiptir, DTT kanalları olan TVsabit hatlara ve cep telefonlarına sınırsız arama, sınırsız SMS ve maksimum hızda 30 gigabayt mobil internet.

Görünüşe göre, yalnızca daha az ödeme yapmak için modaliteyi değiştirmek isteyen Movistar Fusión müşterilerine sunulan bir seçenek. Bu ile sunulmaz 1Gbps hız çünkü bu iyileştirme Conecta 300 Mb, Conecta Max TV ve Conecta Max TV BOX için geçerli değildir.

Yeni müşteriler için teklifler

Movistar Fusión müşterilerini elde tutmak için son gizli teklifi bir kenara bırakırsak, yeni müşterileri çekmek için diğer iki yöntem sunulmaktadır. Movistar Conecta, 6 ay boyunca 29,90 Euro’luk özel bir fiyatla satın alınabilirken, Movistar Conecta Max bize mal olacak. 29,90 €ama sadece 3 aylığına. Daha sonra sırasıyla 38 Euro ve 54,90 Euro ödeyeceğiz.

Movistar Conecta vs. Conecta Max vs. Max TV Box yazısı, en ilginç oran hangisi? ADSLZone’da ilk ortaya çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…

Tabla de contenidos