Movistar bir kez daha Şampiyonlar Ligi karşılaşmasını kanallarında 4K olarak yayınlayacak.

Yarından itibaren birçok taraftar Şampiyonlar Ligi son 16 turunu televizyondan izlemek isteyecek. Bu, bu tür içerikleri içeren, yani Movistar Şampiyonlar Ligi kanalını yayınlayan bir paket sözleşmesi yapan Movistar+ ve Orange TV müşterileri için mümkün olacaktır. Ek olarak, 4K UHD çözünürlükte bir maç izleyin 2020/2021 sezonunda ilk kez. Bu ayrıcalığa sahip olacak tüm detayları, kadranları ve ekipmanları size veriyoruz.

16 Şubat Salı gününden 18 Şubat Perşembe gününe kadar UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi futbol ızgarasının baş kahramanları olacak. FC Barcelona yarın oynayacak Camp Nou’da, ana tehdit olarak Mbappé ile Barselona’yı ziyaret eden rekabetin favorilerinden biri olan PSG’ye karşı. Aynı hafta Çarşamba günü Lopetegui’nin Sevilla’sı, Borussia Dortmund’un Haaland’ı referans aldığı kötü anından yararlanmaya çalışacak.

Barcelona – PSG 4K UHD kalitesinde izlenecek

Bildiğimiz gibi, İspanya’da Real Madrid ve FC Barcelona LaLiga Santander maçlarını Movistar LaLiga UHD’de (440 ve 443 kadranları) UHD kalitesinde izleyebiliriz, ancak aynı şey dünyanın en iyi kulüp yarışmasında (Şampiyonlar Ligi) olmaz. ). Bunun nedeni, Movistar’ın yalnızca 8 UEFA Şampiyonlar Ligi maçının en iyi seçimini 4K’da yayınlama haklarına sahip olmasıdır. Movistar Şampiyonlar Ligi UHD (441’i tuşlayın) ve tüm karşılaşmalar değil.

şampiyonlar movistar 4k uhd

Açıkçası, operatör 2020-2021 Şampiyonlar Ligi’nin 4K’sında 8 maçlık bu kotayı “tüketmeye” başlamak için eleme aşamasına kadar bekledi. ilk olacak Barcelona – PSG yarın, 15 Şubat 2021, geri kalanı doğrulanmadı. Bu, Movistar 441 kadranında görülecektir. Orange’dan henüz bir onayımız yok.

Movistar Liga de Campeones’te UEFA Şampiyonlar Ligi’nin 4K UHD’sinde yayınlanacak maç sayısı 2021-2022 sezonundan itibaren katlanarak artacakyine de bu çözünürlükle yayınlanacak tam oyun sayısını bilmek istiyoruz.

Bir hatırlatma olarak, Movistar Şampiyonlar Ligi maçlarının görüntü kalitesi, tüm fiber TV istemcileri için HD 1080i’dir. UHD kalitesinde 2160p 50 fps UHD dekoderi ve uyumlu 4K TV’si olan müşteriler için Movistar Liga de Campeones UHD’de.

Movistar, bir kez daha ADSLZone’da ilk çıkan kanallarında 4K olarak bir Şampiyonlar Ligi maçı yayınlayacak.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…