MOVETIME Family Watch 2, bu çocuklar için yeni akıllı saat…

bir çocuklar akıllı saat okumaya devam edin çünkü TCL MOVETIME Aile İzle 2. Çocukların dünyayı keşfetmesine yardımcı olurken ebeveynlere de gönül rahatlığı veren özellikler içerir. Bu özellikler şunları içerir: daha doğru konum takibi, geliştirilmiş kamera, daha büyük ekran ve %40 daha uzun pil ömrü. Ayrıntıları görelim.

Çocukların güvenliği her şeyden önce gelir, bu nedenle MOVETIME Family Watch 2 gerçek zamanlı konum belirleme kullanıcının her zaman nerede olduğunu göstermek ve tam bir konum geçmişi kaydetmek için. Ebeveynler tarafından tanımlanan güvenli bölgelerde konum belirleme, ebeveynleri tarafından belirlenen bölgelerden uzaklaşmaları durumunda telefonlarına bir uyarı gönderilmesi anlamına gelir.

Saatlerin taşıdığı nano SIM kart sayesinde 4G sesli arama, görüntülü sohbet ve metin mesajları yapılabiliyor, böylece ebeveynler çocukları ile anında iletişim kurabiliyor. bu sos çağrı düğmesi ayrıca genç kullanıcıların tek dokunuşla acil durum numaralarına ulaşmasını sağlar.

“MOVETIME Family Watch 2, bir keşif ruhunu ve aile bağını temsil ediyor” TCL Communication’da Akıllı Bağlantılı Cihazlar Genel Müdürü Sharon Xiao, şunları söyledi:. “Mobil iletişim ve ekran teknolojisindeki uzmanlığımızı kullanarak, çocukların dünyalarını bağımsız ve güvenli bir şekilde keşfedebilmeleri için gerçek ve dijital dünyalar arasında köprü kurmak istedik. Daha genç kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış renkli ve dayanıklı bir tasarımla geliştirdik.”

İstatistik: Ebeveynler, uygulama kullanımı, adımlar ve kat edilen mesafe hakkında haftalık raporlar ayarlayan bir seçenekle çocuklarının zamanlarını nasıl harcadıklarına göz kulak olabilir. Çocuklar, günlük fitness sıralamalarında arkadaşlarıyla rekabet edebilirler.

MOVETIME Family Watch 2’nin bu tür genç kullanıcılar için mükemmel bir şekilde uygun olduğundan emin olmak için TCL şunları geliştirdi: çocuklar için bir kullanıcı arayüzü (Çocuk UI), Akıllı ve kullanımı kolay, saatin 1.54″ ekranına uyarlanmış. Çocuk Kullanıcı Arayüzü çocukların renkli duvar kağıtları ile ana ekranlarını kişiselleştirmelerini sağlar.

sayesinde bluetooth teknolojisi, çocuklar kolayca arkadaşlarını ekleyebilir. Ayrıca mesajları kontrol edebilir ve ebeveynlerinden hatırlatıcılar alabilirler. Hatta saatin 2 MP kamerasını kullanarak özçekimlerine özel çıkartmalar ekleyebilir veya aileleri ve arkadaşlarıyla paylaşmak için kısa videolar kaydedebilirler. İle 512 MB RAM ve 4 GB dahili bellekperformans sorunsuzdur ve günlük çekimleri saklamak için bolca yer vardır.

Saat, en maceracı çocuklar için mükemmeldir. IP65 dereceli suya ve toza dayanıklı kasa ve değiştirilebilir hipoalerjenik bileklik. Akıllı saatlerini şarj etmeden önce iki gün boyunca yoğun bir şekilde kullanabilirler veya bekleme modunda yedi güne kadar pil ömrüne sahip olabilirler.

MOVETIME Family Watch 2, Eylül 2021’in başında İspanya’da 149 Euro’dan başlayan fiyatlarla pazarlanacak.

# Önizleme Ürün Derecelendirme Fiyatı

bir

Kız ve Erkek Çocuklar için Akıllı İzle Çocuk Telefónica ile...

Kız ve Erkek Çocuklar için Akıllı İzle Çocuk Telefónica ile…

derecelendirme yok €42.99
37,99 €
2

Kesasohe Smartwatch Çocuk, Çocuk Akıllı Saat Telefon 16 ...

Kesasohe Smartwatch Çocuk, Çocuk Akıllı Saat Telefon 16 …


41 İnceleme
29.99 €
27,99 €
3

Smartwatch Çocuk, 17 Oyunlu Telefon İzle, Kamera,...

Smartwatch Çocuk, 17 Oyunlu Telefon İzle, Kamera,…


1.029 İnceleme
37,99 €
4

VTech - Kidizoom Smart Watch DX2, Çocuklar için akıllı saat,...

VTech – Kidizoom Smart Watch DX2, Çocuklar için akıllı saat,…


1.547 İnceleme
69,99 €
€56,25
5

Kesasohe Akıllı Çocuk İzle, 2 Kameralı Akıllı Çocuk ...

Kesasohe Akıllı Çocuk İzle, 2 Kameralı Akıllı Çocuk …


81 İnceleme
36,99 €
€25.99

Leave a Reply